eventum - en to he translation catalogue (21 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
he: 
    כדי לראות עוד מידע בנושא זה, או לעדכן אותו, נא לבקר בקישור הבא

en: % Complete
he: % השלמה

en: (All Issues)
he: (כל הנושאים)

en: (Open Issues)
he: (נושאים פתוחים)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
he: (חייבת להיות כתובת מייל אמיתית, למשל "%1" או "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
he: (זה מה שיופיע בשדה מאת של הודעות הנשלחות ע"י איבנטום)

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
he: (זה מה שיופיע בשדה מאת של הערות הנשלחות ע"י איבנטום)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
he: (טיפ: ברירות המחדל של הפורט הן 110 לשרתי POP3 ו-143 ל-IMAP)

en: (archived)
he: (בארכיון)

en: (default folder is INBOX)
he: (תיקיית ברירת המחדל היא כניסה)

en: (e.g. %1)
he: (למשל %1)

en: (in hours please)
he: (בשעות בבקשה)

en: (literally)
he: (מילולית)

en: (separate multiple addresses with commas)
he: (יש להפריד כתובות מרובות בעזרת פסיקים)

en: (this color will be used in the issue listing page)
he: (צבע זה ישמש בדף רשימת הנושאים)

en: (three letter abbreviation)
he: (קיצור של 3 אותיות)

en: -- Select One --
he: -- נא לבחור אחד --

en: A new issue was just created and assigned to you.
he: נושא חדש נוצר עבורך.

en: A new issue was just created in the system.
he: נושא חדש נוצר במערכת.

en: A new user was just created for you in the system.
he: משתמש חדש נוצר עבורך במערכת.

en: ADDED
he: נוסף
