eventum - en to nl translation catalogue (1689 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
nl: 
    Bezoek de volgende hyperlink om de melding te bekijken

en: % Complete
nl: % voltooid

en: %1 Field
nl: %1veld

en: %1$s Group
nl: %1$s groep

en: %1$s or greater
nl: %1$s of groter

en: %1$s or less
nl: %1$s of minder

en: %1:
    %2 ago
nl: %1:
    %2 geleden

en: 'Note Discussion', 'Email Discussion' and 'Telephone Discussion' categories are required by Eventum and cannot be deleted.
nl: 'Notities discussie', 'Email discussie' en 'Telefoon discussie' categorieën zijn vereist door Eventum en kunnen niet worden gewist.

en: (All Issues)
nl: (Alle meldingen)

en: (Alternate domains that point to 'Address Hostname')
nl: (Andere dommeinnamen die naar 'Adres hostnaam' wijzen)

en: (GMT)
nl: GMT

en: (Open Issues)
nl: (Open meldingen)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
nl: (Dit moet een geldig email adres bevatten, zoals "%1" of "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
nl: (Dit wordt in het Van-adres gevoegd van alle emails die door /nEventum verzonden worden)

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
nl: (Dit wordt in het Van-adres gevoegd van alle notities die door /nEventum verzonden worden)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
nl: Tip: Standaardpoorten zijn 110 voor POP3-servers en 143 voor IMAP-servers.

en: (archived)
nl: (Gearchiveerd)

en: (default %1)
nl: (standaard %1)

en: (default folder is INBOX)
nl: Standaardmap is INBOX

en: (e.g. %1)
nl: (bv. %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
nl: (Houd 'ALT' ingedrukt en druk tegerlijkertijd op '3') - om toegang te krijgen tot het 'Zoek' veld

en: (hold 'ALT' key and press '4' one time) - to access the 'Go' box
nl: (Houdt 'ALT' ingedrukt en druk tegerlijkertijd op '4') - om toegang te krijgen tot het 'Ga' veld

en: (in hours please)
nl: (in uren)

en: (literally)
nl: (letterlijk)

en: (requires %1 installed in your server)
nl: (hiervoor moet %1 geïnstalleerd zijn op de server)

en: (separate multiple addresses with commas)
nl: (scheid deze van elkaar met een komma)

en: (this color will be used in the issue listing page)
nl: Deze kleur wordt gebruikt in het meldingenoverzicht

en: (three letter abbreviation)
nl: (afkorting van drie letters)

en: -- Select One --
nl: -- Selecteer --

en: <b>NOTE:</b> Email will <b>NOT</b> be sent to the notification list, if this option if chosen. This is useful as way to backload a set of emails into an existing issue.
nl: <b>OPMERKING:</b> E-mail zal <b>NOT</b> verstuurd worden naar de verwittigingslijst als deze optie wordt gekozen. Dit is handig om een aantal e-mails te herladen binnen een bestaande versie.

en: <b>NOTE:</b> Email will be broadcasted to the full notification list, including any customers, if this option is chosen.
nl: <b>OPMERKING:</b> E-mail zal verstuurd wordt naar de hele verwittigingslijst, inclusief alle klanten, als deze optie gekozen wordt.

en: <b>NOTE:</b> Email will be saved as a note and broadcasted only to staff users.
nl: <b>OPMERKING:</b> E-mail zal opgeslagen worden als een notitie en enkel verstuurd worden naar medewerkers

en: A new issue was just created and assigned to you.
nl: Er is zojuist een melding aangemaakt en die is aan u toegewezen.

en: A new issue was just created in the system.
nl: Er is een nieuwe melding ingevoerd in het systeem.

en: A new user was just created for you in the system.
nl: Er is een gebruiker aangemaakt in het systeem

en: ADDED
nl: TOEGEVOEGD

en: ADVISORY: Your reply will be sent to the notification list.
nl: Let op: Uw antwoord wordt verzonden naar de notificatielijst.

en: ALERT:
nl: Let op:

en: ALL
nl: alles

en: AND / OR
nl: EN / OF

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Abbreviation:
nl: Afkorting:

en: Account Creation
nl: Gebruiker aanmaken

en: Account Manager
nl: Relatiebeheerder

en: Account Manager:
nl: Relatiebeheerder:

en: Account Preferences
nl: Gebruikersinstellingen

en: Account Signup
nl: Gebruiker worden

en: Action
nl: Actie

en: Action Type
nl: Type actie

en: Action Type:
nl: Actie type:

en: Actions
nl: Acties

en: Actions are any event that shows up in the history of an issue, such as a user or a developer updating an issue, uploading a file, sending an email, etc.
nl: Acties zijn gebeurtenissen die voorkomen tijdens het bestaan van een onderwerp, zoals een gebruiker of een ontwikkelaar die een onderwerp update, bestand upload, e-mail verstuurd, enz.

en: Active
nl: Actief

en: Activity Type
nl: Activiteit

en: Activity in Past
nl: In de afgelopen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add / Edit Categories
nl: Categorieën toevoegen / bewerken

en: Add / Edit Phone Support Categories
nl: Categorieën telefonische hulp toevoegen/bewerken

en: Add / Edit Priorities
nl: Prioriteiten toevoegen / bewerken

en: Add / Edit Releases
nl: Releases toevoegen / bewerken

en: Add Action
nl: Actie toevoegen

en: Add Authorized Replier
nl: Gemachtigde beantwoorder toevoegen

en: Add Condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add Email Signature
nl: Handtekening toevoegen.

en: Add Extra Recipients To Notification List?
nl: Extra geadresseerden toevoegen aan de notificatielijst?

en: Add Files
nl: Bestanden

en: Add Me To Notification
nl: Voeg mij toe aan verwittigingslijst

en: Add Myself to list of assignees.
nl: Mij toevoegen aan de lijst met behandelaars.

en: Add New Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add New Requirement
nl: Nieuwe vereiste toevoegen

en: Add Phone Call
nl: Telefoongesprek toevoegen

en: Add Phone Entry
nl: Telefoongesprek registreren

en: Add Subscription
nl: Abonneren

en: Add Time Entry
nl: Registratie toevoegen

en: Add Unknown Recipients to Issue Notification List
nl: Onbekende geadresseerden toevoegen aan de notificatielijst

en: Add sender to authorized repliers list?
nl: Afzender toevoegen aan de lijst met gemachtigde beantwoorders?

en: Address Hostname:
nl: Adres hostnaam:

en: Administration
nl: Beheer

en: Administrator
nl: Systeembeheerder

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced Search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Advanced Search / Creating Custom Queries
nl: Geavanceerd zoeken / Eigen filters instellen

en: After Sender Name
nl: Achter naam afzender

en: Aggregate
nl: Gegroepeerd

en: Alert Group Leader:
nl: Groepsleider berichten:

en: Alert IRC:
nl: IRC berichten:

en: Alert Query
nl: Herinnering zoekopdracht

en: Alert Reason
nl: Reden herinnering

en: All
nl: Alles

en: All Issues
nl: Alle meldingen

en: All Text (emails, notes, etc)
nl: Alle teksten (berichten, notities etc.)

en: All time tracking information for the given support level or customer. Issues without any time tracking data do not affect the average or median.
nl: Alle tijdregistratie-informatie voor het gegeven support level of de gegeven relatie. Meldingen zonder tijdregistratiegegevens beïnvloeden het gemiddelde of de mediaan niet.

en: Allow Un-Assigned Issues?
nl: Niet-toegekende meldingen toestaan?

en: Allowed to view all issues on the projects associated to this user; Allowed to create new issues and to send emails on existing issues.
nl: Sta toe alle onderwerpen te bekijken van deze gebruiker; Sta toe om nieuwe onderwerpen te creëren en e-mails te versturen over bestaande onderwerpen.

en: Also Filter By Issue Priorities
nl: Ook filteren op meldingsprioriteiten

en: Also, all issues that are marked as duplicates from this one were updated as well.
nl: Alle meldingen die als duplicaat van deze melding gemarkeerd waren zijn ook bijgewerkt.

en: An Error Was Found
nl: Er is een fout gevonden

en: An error occurred while trying to add the FAQ entry.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van 
    deze veelgestelde vraag.

en: An error occurred while trying to add the new account manager.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een relatiebeheerder.

en: An error occurred while trying to add the new account.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen 
    van deze emailaccount.

en: An error occurred while trying to add the new action.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een actie.

en: An error occurred while trying to add the new category.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een categorie.

en: An error occurred while trying to add the new condition.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van de nieuwe voorwaarde.

en: An error occurred while trying to add the new custom field.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van 
    het nieuwe gedefinieerde veld.

en: An error occurred while trying to add the new customization.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van 
    de nieuwe aanpassing.

en: An error occurred while trying to add the new email response.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van deze antwoordemail.

en: An error occurred while trying to add the new group.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van
    een nieuwe groep.

en: An error occurred while trying to add the new issue resolution.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een oplossing.

en: An error occurred while trying to add the new link filter.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een linkfilter.

en: An error occurred while trying to add the new note.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van de nieuwe notitie.

en: An error occurred while trying to add the new priority.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een nieuwe prioriteit.

en: An error occurred while trying to add the new project.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een nieuw project.

en: An error occurred while trying to add the new release.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van een fase.

en: An error occurred while trying to add the new reminder.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van de nieuwe herinnering

en: An error occurred while trying to add the new status.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van deze nieuwe status.

en: An error occurred while trying to add the new time tracking category.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van deze tijdsregistratiecategorie.

en: An error occurred while trying to add the new user.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van deze nieuwe gebruiker.

en: An error occurred while trying to add the news entry.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van dit nieuwsbericht.

en: An error occurred while trying to add the round robin entry.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van deze beurtelingse taak.

en: An error occurred while trying to associate the selected email message
nl: Er is een fout opgetreden bij het koppelen van het geselecteerde bericht

en: An error occurred while trying to convert the selected note.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het omzetten van de geselecteerde notitie.

en: An error occurred while trying to delete the link filter.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de linkfilter.

en: An error occurred while trying to delete the note.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het wissen van dit formulier.

en: An error occurred while trying to insert the authorized replier.
nl: Er is een fout opgetreden bij het selecteren van een beantwoorder.

en: An error occurred while trying to process the uploaded file.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden van het bestand.

en: An error occurred while trying to run your query
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de zoekopdracht

en: An error occurred while trying to run your query.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van uw zoekopdracht.

en: An error occurred while trying to save columns to display.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de kolomweergave-instellingen.

en: An error occurred while trying to update field display settings.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de weergaveinstellingen.

en: An error occurred while trying to update the FAQ entry information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de informatie over de veelgestelde vraag.

en: An error occurred while trying to update the account information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bjwerken van de accountinfomatie.

en: An error occurred while trying to update the account manager information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bewerken van de relatiebeheerder.

en: An error occurred while trying to update the action information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de actie.

en: An error occurred while trying to update the category information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de categorie.

en: An error occurred while trying to update the condition information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de voorwaarde.

en: An error occurred while trying to update the custom field information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van het gedefinieerde veld.

en: An error occurred while trying to update the customization information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de 
    aanpassingsinformatie.

en: An error occurred while trying to update the email response information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van
    deze antwoordemail.

en: An error occurred while trying to update the group information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van
    de groepsinformatie.

en: An error occurred while trying to update the information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van de informatie.

en: An error occurred while trying to update the issue resolution information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van de afhandelmethode.

en: An error occurred while trying to update the link filter.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de linkfilter.

en: An error occurred while trying to update the news entry information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van dit nieuwsbericht.

en: An error occurred while trying to update the note.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het bijwerken van deze notitie.

en: An error occurred while trying to update the notification entry.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bewerken van de notificatie.

en: An error occurred while trying to update the priority information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de prioriteit.

en: An error occurred while trying to update the project information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van dit project.

en: An error occurred while trying to update the release information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de fase.

en: An error occurred while trying to update the reminder information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de herinnering.

en: An error occurred while trying to update the round robin entry information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van deze beurtelingse taak.

en: An error occurred while trying to update the status information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van deze status.

en: An error occurred while trying to update the time tracking category information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van deze tijdsregistratiecategorie.

en: An error occurred while trying to update the user information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van deze gebruiker.

en: An error was found while trying to change your account clocked-in status.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het gebruiken van de prikklok.

en: An issue was assigned to you by %1
nl: Er is een melding aan u toegewezen door %1

en: Anonymous Form
nl: Anoniem formulier

en: Anonymous Reporting
nl: Anoniem meldingen invoeren

en: Anonymous Reporting Options
nl: Opties anonieme meldingen

en: Anonymous Reporting of New Issues
nl: Anomiem rapporteren van nieuwe meldingen

en: Anonymous Reporting:
nl: Anoniem rapporteren

en: Any
nl: --

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Are you sure you want to add this address to the notification list?
nl: Dit e-mail adres toevoegen aan de notificatielijst?

en: Areas
nl: Gebieden

en: Arrival Date:
nl: Binnengekomen:

en: Article Entries
nl: Artikelen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Assign Issue To Myself
nl: Ik ga deze melding behandelen

en: Assignable Users
nl: Toewijsbare gebruikers

en: Assignable Users:
nl: Toewijsbare gebruikers

en: Assigned
nl: Toegewezen

en: Assigned Issues
nl: Toewijzing

en: Assigned Projects
nl: Toegewezen projecten

en: Assigned Projects and Roles
nl: Toegekende projecten en machtigingen

en: Assigned Projects:
nl: Toegekende projecten

en: Assigned Role:
nl: Toegekende machtigingen:

en: Assigned Support
nl: Toegekende steun

en: Assigned:
nl: Toegekend aan:

en: Assignee
nl: Behandelaar

en: Assignee:
nl: Toegewezene:

en: Assignment
nl: In behandeling bij

en: Assignment Field
nl: Toewijzing

en: Assignment List
nl: Opdrachtenlijst

en: Assignment:
nl: In behandeling bij:

en: Associate
nl: Koppelen

en: Associate Email Message to Issue #%1
nl: Koppel email bericht aan melding #%1

en: Associate Emails
nl: Gekoppelde berichten

en: Associated
nl: Toegewezen

en: Associated Emails
nl: Gekoppelde berichten

en: Associated Issues
nl: Gerelateerde meldingen

en: Associated Issues:
nl: Gerelateerde meldingen:

en: Associated Project
nl: Gekoppeld project

en: Associated Project:
nl: Bijgevoegd project

en: Associated with Issue
nl: Gekoppeld aan melding

en: Attach Files
nl: Bijlage(n)

en: Attached Emails
nl: Gekoppelde berichten

en: Attached Files
nl: Gekoppelde bestanden

en: Attachment originated from a note
nl: Bijlage van notitie

en: Attachment originated from an email
nl: Bijlage van bericht

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attachments:
nl: Bijlagen:

en: Authorized Repliers
nl: Gemachtigd om de melding te beantwoorden

en: Authorized Repliers:
nl: Bevoegde antwoorders:

en: Authorized to Send Emails
nl: geautoriseerd ben voor het sturen van berichten

en: Auto-Creation of Issues
nl: Automatisch meldingen aanmaken

en: Automated Issue
nl: Automatische melding

en: Automated Issue #%1 Reminder Alert
nl: Automatische herinnering voor melding #%1

en: Automatically append email signature when composing internal notes
nl: Handtekening automatisch toevoegen aan interne notities.

en: Automatically append email signature when composing web based emails
nl: Handtekening automatisch toevoegen aan web-based emails.

en: Automatically close confirmation popup windows?
nl: Automatische conformatie popup vensters sluiten?

en: Available - Users may use this release
nl: Beschikbaar-> Gebruikers kunnen deze fase toekennen

en: Available Help Topics
nl: Help-onderwerpen

en: Available Languages
nl: Beschikbare talen

en: Available Related Topics
nl: Beschikbare gerelateerde onderwerpen

en: Available Reports
nl: Rapporten

en: Avg
nl: Gemiddelde

en: Avg Workload per Customer by Support Level
nl: Gemiddelde werkbelasting per relatie per support level.

en: Avg and Median Time to Close by Support Level
nl: Gemiddelde en mediaan-tijd tot sluiting melding per support level.

en: Avg and Median Time to First Response by Support Level
nl: Gemiddelde en mediaan-tijd tot dfe eerste reactie per support level

en: Avg/Med/Max Issues/Emails
nl: Meldingen/Berichten

en: BLOCKED
nl: Geblokkeerd

en: Back
nl: Terug

en: Back to Login Form
nl: Terug naar het aanmeldformulier

en: Back to Reminder Action List
nl: Terug naar actielijst herinneringen

en: Back to Reminder List
nl: Terug naar de herinneringenlijst

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Backup Technical Account Manager
nl: Secundaire technische contactpersoon

en: Based on all issues recorded in Eventum since start to present.
nl: Gebaseerd op alle meldingen in het systeem.

en: Based on all open issue in Eventum for <b>%1</b>.
nl: Gebaseerd op alle open meldingen voor <b>%1</b>

en: Before Sender Name
nl: Voor naam afzender

en: Between
nl: Tussen

en: Blocked Message Raw Headers
nl: Headers van geblokkeerde berichten

en: Blue values indicate value is lower than the aggregate one.
nl: Blauwe cijfers betekenen dat de waarde lager is dan het totaal.

en: Boilerplate:
nl: Tekstblok

en: Bulk Update
nl: Selectie bijwerken

en: Bulk Update Tool
nl: Meervoudig meldingen bijwerken

en: By Customer
nl: op relatie

en: By Issue ID
nl: op meldingnummer

en: By Support Level
nl: op suppert level

en: CLOCKED IN
nl: INGEKLOKT

en: CLOCKED OUT
nl: UITGEKLOKT

en: Call From
nl: Gebeld door

en: Call To
nl: Gebeld met

en: Call Type
nl: Soort telefoongesprek

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Update
nl: Update annuleren

en: Canned Responses
nl: Standaardantwoorden

en: Categories and Statuses
nl: Categorieën en statussen

en: Category
nl: Categorie

en: Category Field
nl: Categorie

en: Category:
nl: Categorie:

en: Cc
nl: CC

en: Change Assignments:
nl: Opdachten veranderen:

en: Change Password
nl: Wachtwoord veranderen

en: Change Status To
nl: Status wijzigen in

en: Changed Fields
nl: Gewijzigde velden

en: Changing field types can result in loss of data.
nl: Veldtypes wijzigen kan resulteren in verlies van gegevens

en: Check IRC Bot:
nl: Controleer IRC Bot

en: Check Paths:
nl: Controleer paden

en: Check Permissions
nl: Controleer rechten

en: Check Spelling
nl: Spellingcontrole

en: Checkout Page:
nl: Controlepagina:

en: Choose Custom Field Backend
nl: Kies backend gedefinieerd veld

en: Choose a misspelled word
nl: Selecteer een fout gespeld woord.

en: Clear
nl: Reset

en: Clear Duplicate Status
nl: Verwijder duplicaatstatus

en: Clear Filters
nl: Filter wissen

en: Clear Selections
nl: Reset

en: Click to expand.
nl: Openklappen.

en: Clock In
nl: Inklokken

en: Clock Out
nl: Uitklokken

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Form
nl: Formulier sluiten

en: Close Issue
nl: Melding sluiten

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Closed
nl: Afgesloten

en: Closed Context ?
nl: Afgesloten onderwerp?

en: Closed Date
nl: Afgesloten op

en: Closed Message
nl: Gesloten Melding

en: Collapse expanded cell
nl: Kolom inklappen

en: Color
nl: Kleur

en: Color:
nl: Kleur:

en: Column Name
nl: Kolomnaam

en: Combo Box
nl: Rolmenu

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Commit Message
nl: Bericht versturen

en: Complete Details
nl: Gegevens invullen

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration Parameters
nl: Configuratie

en: Confirm New Password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Convert Note To Email
nl: Notitie omzetten naar bericht

en: Convert to Draft and Save For Later Editing
nl: Omzetten naar concept en bewaren voor latere bewerking

en: Convert to Email and Send Now
nl: Omzetten naar bericht en verzenden

en: Cookies support seem to be disabled in your browser. Please enable this feature and try again.
nl: Het lijkt erop dat cookies afgezet zijn in uw browser. Gelieve cookies te activeren en probeer opnieuw.

en: Count
nl: Aantal

en: Create Account
nl: Account aanmaken

en: Create Account Manager
nl: Relatiebeheerder invoeren

en: Create Category
nl: Categorie aanmaken

en: Create Custom Field
nl: Gedefinieerd veld  aanmaken

en: Create Customization
nl: Aanapssing aanmaken

en: Create Draft
nl: Concept toevoegen

en: Create Email Response
nl: Antwoordemail aanmaken

en: Create FAQ Entry
nl: Veelgestelde vraag aanmaken

en: Create Group
nl: Groep aanmaken

en: Create Issue
nl: Invoeren

en: Create Link Filter
nl: Linkfilter aanmaken

en: Create New Issue
nl: Melding invoeren

en: Create News Entry
nl: Nieuws toevoegen

en: Create Note
nl: Notitie aanmaken

en: Create Priority
nl: Prioriteit invoeren

en: Create Project
nl: Project toevoegen

en: Create Release
nl: Fase toevoegen

en: Create Reminder
nl: Herinnering aanmaken

en: Create Resolution
nl: Afhandelmethode invoeren

en: Create Round Robin Entry
nl: Beurtelingse taak taak aanmaken

en: Create Status
nl: Aanmaakstatus

en: Create User
nl: Gebruiker aanmaken

en: Create User and Permissions
nl: Maak gebruiker en permissies

en: Created
nl: Gemaakt

en: Created Date
nl: Aangemaakt op

en: Creating New Reminder
nl: Nieuwe herinnering aan het aanmaken

en: Current Project
nl: Actief project

en: Current Project:
nl: Huidig project:

en: Current Selections:
nl: Huidige selectie:

en: Current filters:
nl: Actieve filters:

en: Custom Field
nl: Eigen veld

en: Custom Fields
nl: Extra velden

en: Custom Fields Report
nl: Rapport gedefinieerd veld

en: Custom Fields Weekly Report
nl: Weekrapport eigen velden

en: Custom field updated (%1$s) by %2$s
nl: Gedefinieerd veld op (%1$s door %2$s bijgewerkt

en: Customer
nl: Relatie

en: Customer Contract
nl: Contract relatie

en: Customer Counts
nl: Aantallen relaties

en: Customer Identity (e.g. "Example Inc.", "johndoe@example.com", 12345)
nl: Relatiegegevens(b.v. "Insite Consult B.V.","info@insite.nl",123)

en: Customer Integration Backend
nl: Relatiebeheer backend

en: Customer Phone Number
nl: Telefoonnummer relatie

en: Customer Profile Stats
nl: Relatiestatistieken

en: Customer Stats Report
nl: Statistisch rapport klanten

en: Customer:
nl: Relatie:

en: Customers
nl: Relaties

en: Customize Issue Listing Screen
nl: Overzicht aanpassen

en: Daily Tips:
nl: Dagelijkse tips:

en: Database Error
nl: Fout in database

en: Date
nl: Datum

en: Date Field
nl: Datumveld

en: Date Field:
nl: Datumveld:

en: Date Range
nl: Periode

en: Date Triggered
nl: Actiedatum

en: Date issue was opened - Date issue was closed for all closed issues.
nl: Datum dat de melding is geopend - Datum dat de melding is afgesloten voor alle afgesloten meldingen

en: Date of Call
nl: Datum telefoongesprek

en: Date of Work
nl: Datum werkzaamheden

en: Day
nl: Dag

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Days
nl: Dagen

en: Days and Hours Since
nl: Dagen en uren sinds

en: Dear
nl: Geachte

en: Default Category:
nl: Standaard categorie:

en: Default Options for Notifications:
nl: Standaardopties voor waarschuwingen:

en: Default Priority:
nl: Standaard prioriteit:

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Alias
nl: Verwijder Alias

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Omschrijving

en: Description Field
nl: Omschrijving

en: Description is currently collapsed
nl: De omschrijving is ingeklapt

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Details
nl: Gegevens

en: Developer
nl: Medewerker

en: Developers
nl: Medewerkers

en: Did you Know?
nl: Wist u dat

en: Diff Page:
nl: Verschillenpagina:

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disassociate Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Display on List Issues Page
nl: Op meldingenlijst tonen

en: Displays average number of issues, developer emails and customer emails per issue by support level
nl: Toont het gemiddeld aantal meldingen, emails van ontwikkelaars, en emails van relaties per melding per support level.

en: Displays time stats
nl: Toont tijdsstatistieken

en: Do you want to continue?
nl: Doorgaan?

en: Draft Address Prefix:
nl: Voorvoegsel Concepten-adres

en: Draft routed from
nl: Concept afkomstig van

en: Drafts
nl: Concepten

en: Drop Tables If They Already Exist
nl: Verwijder tabellen als ze reeds bestaan

en: Duplicate of
nl: Duplicaat van

en: Duplicated Issue:
nl: Duplicaat:

en: Duplicated by
nl: Gekopieerd door

en: Duplicates
nl: Duplicaten

en: E-mail about issue update was sent to
nl: Het bericht dat de melding gesloten werd is gezonden naar

en: ERROR: Almost no free disk space left (percentage left: %.2f%%)
nl: Fout: Er is bijna geen schijfruimte meer beschikbaar (percentage beschikbaar: %.2f%%)

en: ERROR: Could not find IRC bot pid from process list.
nl: Fout: Kon Proces-ID van de IRC-bot niet vinden in de processenlijst.

en: ERROR: Could not find required table "%s"
nl: Fout: Kan de tabel "%s" niet vinden

en: ERROR: Directory could not be found (path: %1$s)
nl: Fout: Map %1$s niet gevonden.

en: ERROR: Directory permission mismatch (path: %1$s; current perm: %2$s; correct perm: %3$s)
nl: Fout: Map en machtiging komen niet overeen. Pad: %1$s; huidige machtiging: %2$s; juiste machtiging: %3$s)

en: ERROR: File could not be found (path: %s)
nl: Fout: Bestand niet gevonden (pad: %s)

en: ERROR: File group mismatch (path: %1$s; current group: %2$s; correct group: %3$s)
nl: Fout: Bestand en groep passen niet bij elkaar (pad: %1$s; huidige groep: %2$s; Juiste groep: %3$s)

en: ERROR: File owner mismatch (path: %1$s; current owner: %2$s; correct owner: %3$s)
nl: Fout: Bestand en eigenaar passen niet bij elkaar (pad: %1$s; huidige eigenaar: %2$s; Juiste eigenaar: %3$s)

en: ERROR: File permission mismatch (path: %1$s; current perm: %2$s; correct perm: %3$s)
nl: Fout: Bestand en machtiging komen niet overeen (pad: %1$s; huidige machtiging: %2$s; juiste machtiging: %3$s)

en: ERROR: File size mismatch (path: %1$s; current filesize: %2$s)
nl: Fout: Ongeldige bestandsgrootte (pad: %1$s; huidige bestandsgrootte: %2$s)

en: ERROR: Free disk space left is getting very low (percentage left: %.2f%%)
nl: Fout: Er is nog weinig beschikbare schijfruimte (percentage beschikbaar: %.2f%%)

en: ERROR: The system doesn't have the appropriate permissions to create the configuration file in the setup directory
nl: Fout: Het systeem beschikt niet over de nodige permissies om het configuratiebestand in de setup map aan te maken

en: ERROR: The system doesn't have the appropriate permissions to update the configuration file in the setup directory
nl: Fout: Het systeem beschikt niet over de nodige permissies om het configuratiebestand bij te werken in de setup map

en: ERROR: There is a total of %d queued emails with errors.
nl: Fout: Er zijn %d emails met fouten in de wachtrij.

en: Edit Authorized Replier List
nl: Beantwoorderslijst bewerken

en: Edit Categories
nl: Categorieën bewerken

en: Edit Columns to Display
nl: Weergave van de kolommen bewerken

en: Edit Fields to Display
nl: Weer te geven velden wijzigen

en: Edit Incident Redemption
nl: Bewerk incidentbehandeling

en: Edit Notification List
nl: Notificatielijst bewerken

en: Edit Option
nl: Optie bewerken

en: Edit Phone Support Categories
nl: Telefooncontact categorieën bewerken

en: Edit Priorities
nl: Prioriteiten bewerken

en: Edit Releases
nl: Fases bewerken

en: Edit Signature
nl: Handtekening bewerken.

en: Email (subject: '%1$s') associated by %2$s
nl: Bericht (Onderwerp: '%1$s') gekoppeld door %2$s

en: Email (subject: '%1$s') disassociated by %2$s
nl: Bericht (Onderwerp: '%1$s') ontkoppeld door %2$s

en: Email Account:
nl: Emailaccount:

en: Email Address
nl: Emailadres

en: Email Address Prefix:
nl: Voorvoegsel emailadres

en: Email Address to Send Saved Messages:
nl: Emailadres voor opgeslagen berichten:

en: Email Address:
nl: Emailadres:

en: Email Addresses To Send Errors To:
nl: Emailadres om fouten naar te verzenden:

en: Email Addresses To Send Information To:
nl: Emailadressen waar de informatie naartoe gestuurd moet worden

en: Email Alias
nl: Emailalias

en: Email Blocking
nl: Berichten blokkeren

en: Email Counts
nl: Aantallen emails

en: Email Draft Interface:
nl: Interface email-Concepten

en: Email Error Logging System:
nl: Email fout logboek:

en: Email Integration Feature:
nl: Emailintegratiefunctie:

en: Email List:
nl: Berichtenlijst:

en: Email Notifications
nl: Notificaties

en: Email Recipient Type Flag:
nl: Metagegevens emailadres ontvanger

en: Email Reminder System Status Information:
nl: Email herinnering systeemstatusinformatie:

en: Email Signature
nl: Handtekening email

en: Email Spell Checker:
nl: Spellingscontrole emails:

en: Email Time Spent
nl: Tijd besteed aan berichten

en: Email Workload by Time of day
nl: Berichtenverdeling per dag

en: Email by Time Period
nl: Berichten per tijdvak

en: Email by time period
nl: Berichten per tijdvak

en: Email from '%1$s' blocked
nl: Berichten van '%1$s' geblokkeerd

en: Email message draft updated by %1$s
nl: Emailconcept bijgewerkt door %1$s

en: Email message saved as a draft by %1$s
nl: Email opgelsgen als concept door %1$s

en: Email routed from %1$s
nl: Bericht afkomstig van %1$s

en: Email will be re-sent from original sender, including any attachments.
nl: Berichten zullen opnieuw worden verzonden namens de originele afzender, inclusief bijlagen.

en: Email will be re-sent from your name, NOT original sender's, and without any attachments.
nl: Emails worden opnieuw verzonden vanaf uw naam, NIET vanaf de originele afzender, en zonder attachments

en: Emails
nl: Berichten

en: Emails are Associated
nl: Emails  bijgevoegd

en: Emails are Received or Sent
nl: berichten worden ontvangen of verzonden

en: Emails are associated to existing issues
nl: Berichten gekoppeld aan bestaande meldingen

en: Emails by Customers
nl: Emails naar relaties

en: Emails by Staff
nl: Emails naar staf

en: Empty Subject Header
nl: (Geen onderwerp)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: End
nl: Einde

en: End date
nl: Einddatum

en: End time in the future.
nl: Eindtijd ligt in de toekomst

en: End:
nl: Einde:

en: Enter Impact Analysis
nl: Impactanalyse invoeren

en: Enter the details below:
nl: Geef details hieronder in:

en: Entered By
nl: Ingevoerd door

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Error
nl: Fout

en: Error: An error occurred while trying to run your query.
nl: Fout: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de zoekopdracht.

en: Error: No user account was found matching the entered email address.
nl: Fout: Er is geen gebruiker gevonden voor dit emailadres.

en: Error: Please configure the email address domain.
nl: Fout: Voer de domeinnaam van het emailadres in.

en: Error: Please configure the email address prefix.
nl: Fout: Voer het voorvoegsel van het emailadres in.

en: Error: Please provide the email account ID.
nl: Fout: Geef een geldig e-mail account.

en: Error: Please provide your email address.
nl: Fout: Geef een geldig emailadres.

en: Error: The associated user for the email routing interface needs to be set.
nl: Fout: De gekoppelde gebruiker voor de berichtenfunctie dient te worden ingesteld.

en: Error: The email address specified is already associated with an user in the system.
nl: Fout. Het door u opgegeven emailadres is al in gebruik door een andere gebruiker in het systeem.

en: Error: The email draft interface is disabled.
nl: Fout: De Conceptberichten-functie is uitgeschakeld

en: Error: The email message was empty
nl: Fout: Leeg emalibericht

en: Error: The email message was empty.
nl: Fout: Het bericht bevatte geen inhoud

en: Error: The email routing interface is disabled.
nl: Fout: Emailrouter uitgeschakeld.

en: Error: The internal note routing interface is disabled.
nl: Fout: De interne notitiefunctie is uitgeschakeld.

en: Error: The issue #%1 could not be found
nl: Fout: Melding %1 is niet gevonden

en: Error: The issue #%1 could not be found.
nl: Fout: melding %1  niet gevonden.

en: Error: The issue could not be found.
nl: Fout: de melding is niet gevonden.

en: Error: The routed email had no associated Eventum issue ID or had an invalid recipient address.
nl: Fout: Het bericht kan niet worden gekoppeld aan een melding of is gezonden aan een ongeldige geadresseerde.

en: Error: The routed note had no associated Eventum issue ID or had an invalid recipient address.
nl: Fout: Bij de gerouteerde notitie was geen Eventum meldingsnummmer gevoegd of de gerouteerde notitie bevatte een ongeldig emailadres.

en: Error: You are not allowed to view the requested FAQ entry.
nl: Fout: U bent niet gemachtigd deze veelgestelde vraag te bekijken.

en: Error: Your user status is currently set as inactive. Please contact your local system administrator for further information.
nl: Fout: U staat momenteel als inactief geregistreerd. Contacteer uw systeembeheerder voor meer informatie.

en: Error: the given email address is not allowed to be added to the notification list.
nl: Fout: het opgegeven e-mail adres kon niet worden toegevoegd aan de notificatielijst.

en: Error: the issue is already unassigned.
nl: Fout: Toewijzing van deze melding is al ongedaan gemaakt.

en: Error: you are already authorized to send emails in this issue.
nl: Fout: U bent al gemachtigd om eimals te verzenden voor deze melding.

en: Est Dev Time
nl: Geschatte ontwikkeltijd

en: Estimated Dev. Time
nl: Geschatte verwerkingstijd

en: Estimated Dev. Time (only numbers)
nl: Initiële inschatting (tijd in hele getallen)

en: Estimated Dev. Time:
nl: Geschatte verwerkingstijd:

en: Estimated Development Time
nl: Geschatte verwerkingstijd

en: Estimated Development Time Field
nl: Geschatte verwerkingstijd

en: Estimated Development Time by Category
nl: Geschatte verwerkingstijd per categorie

en: Estimated time (Hours)
nl: Geschatte tijd (uren)

en: Eventum Emails
nl: Berichten (intern)

en: Eventum Installation
nl: Eventum installatie

en: Eventum Issues search
nl: Eventum meldingen zoeken

en: Eventum Relative URL
nl: Eventum relatieve URL

en: Existing Accounts:
nl: Bestaande accounts:

en: Existing Actions:
nl: Bestaande acties:

en: Existing Authorized Repliers for this Issue
nl: Bestaande gemachtigden voor dit bericht

en: Existing Canned Email Responses:
nl: Bestaande standaard antwoorden:

en: Existing Categories:
nl: Bestaande categorieën

en: Existing Conditions:
nl: Bestaande voorwaarden:

en: Existing Custom Fields
nl: Bestaande gedefinieerde velden

en: Existing Customer Account Managers:
nl: Bestaande relatiebeheerders:

en: Existing Customer Quick Notes
nl: Betaande relatienotities

en: Existing Customizations:
nl: Bestaande aanpassingen:

en: Existing Groups
nl: Bestaande groepen:

en: Existing Internal FAQ Entries:
nl: Bestaande interne veelgestelde vragen:

en: Existing Issue
nl: Bestaande melding

en: Existing Issue Reminders
nl: Bestaande meldingsherinnieringen

en: Existing Link Filters
nl: Bestaande linkfilters

en: Existing News Entries
nl: Bestaande nieuwsitems

en: Existing Phone Support Categories
nl: Bestaande telefooncontactcategorieën

en: Existing Priorities
nl: Bestaande prioriteiten

en: Existing Projects
nl: Bestaande projecten

en: Existing Releases:
nl: Bestaande fasen:

en: Existing Resolutions:
nl: Bestaande afhandelmethoden:

en: Existing Round Robin Entries:
nl: Bestaande beurtelingse taken

en: Existing Statuses:
nl: Bestaande statussen:

en: Existing Subscribers for this Issue
nl: Bestaande abonnees

en: Existing Users
nl: Bestaande gebruikers

en: Expand all collapsed cells
nl: Alle ingeklapte kolommen uitvouwen

en: Expand collapsed cell
nl: Ingeklapte kolom uitvouwen

en: Expected Resolution Date
nl: Verwachte afhandeldatum

en: Expected Resolution Date:
nl: Verwachte afhandeldatum:

en: Export Data:
nl: Gegevens exporteren:

en: Export to Excel
nl: Exporteren naar Microsoft Excel

en: Extra Note Recipients:
nl: Extra geadresseerden:

en: Field
nl: Veld

en: Field Options
nl: Veldopties

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Field to Graph
nl: Rapport naar grafiek

en: Field:
nl: Veld:

en: File
nl: Bestand

en: Filenames
nl: Bestanden

en: Files
nl: Bestanden

en: Files are Attached
nl: Bestanden worden toegevoegd

en: Files are attached to existing issues
nl: Bestanden gekoppeld aan bestaande meldingen

en: Filter by Arrival Date:
nl: Filteren op datum van binnenkomst:

en: First Response By Staff
nl: Eerste reactie

en: First Response Date
nl: Eerste reactiedatum

en: First Response by Staff
nl: Eerste reactie

en: Fix Spelling
nl: Spelling wijzigen

en: For example
nl: Bijvoorbeeld

en: From
nl: Afzender

en: From:
nl: Afzender:

en: Full Name
nl: Naam

en: Full Name:
nl: Naam:

en: Further Requirements
nl: Overige eisen

en: General Setup
nl: Algemene Setup

en: Generate
nl: Genereren

en: Get a Notification When
nl: Ontvang notificatie wanneer

en: Global Search
nl: Ook buiten dit project zoeken

en: Go
nl: Ok

en: Go Back
nl: Terug

en: Graphical Stats
nl: Grafieken

en: Greater Than
nl: Na

en: Greater or Equal
nl: Groter of gelijk aan

en: Greater than %1$s
nl: Groter dan %1$s

en: Group
nl: groep

en: Group By
nl: Groeperen naar

en: Group:
nl: Groep:

en: Handler
nl: Behandelaar

en: Hello,
    
    We just received a request to create a new account in %1
    For security reasons we need you to confirm this request so we can finish the account creation process.
    
    If this is not a real request from you, or you are not interested in creating a new account anymore, please disregard this email. In a week the request will be erased automatically. However, if you would like to confirm the new account, please do so by visiting the URL below:
nl: Hallo, 
    
    We hebben een verzoek ontvangen om een nieuwe account aan te maken in %1.
    Om veiligheidsredenen is het noodzakelijk dat u dat verzoek bevestigt zodat we het aanmaakproces van de account kunnen voltooien.
    
    Als dit geen echt verzoek van u is of u heeft niet langer interesse in een account, dan kunt u deze email als niet verzonden beschouwen. Binnen een week wordt dit bericht gewist. Wilt u daarentegen uw aanvraag bevestigen bezoek dan het onderstaande webadres:

en: Hello,
    
    We just received a request to create a new random password for your account in %1. For security reasons we need you to confirm this request so we can finish the password creation process.
    
    If this is not a real request from you, or if you don't need a new password anymore, please disregard this email.
    
    However, if you would like to confirm this request, please do so by visiting the URL below:
nl: Hallo,
    
    Er is een verzoek binnengekomen om een nieuw wachtwoord aan te maken voor gebruiker %1. Uit veiligheidsoverweging dient u dit bericht te bevestigen om de
    wachtwoordwijziging door te voeren
    
    Indien u niet zelf om de wachtwoordwijziging hebt verzocht, of als de wijziging niet nodig is, dan kunt u dit bericht negeren.
    
    Indien u de wachtwoordwijziging wilt accepteren dient u onderstaande hyperlink te bezoeken:

en: Help Topics
nl: Help-onderwerpen

en: Hide Associated Emails
nl: Gekoppelde berichten verbergen

en: Hide Closed Issues
nl: Verberg gesloten meldingen

en: History of Changes
nl: Geschiedenis

en: History of Changes to Issue
nl: Geschiedenis van de melding

en: History of Reminders Triggered for Issue
nl: Geschiedenis van herinneringen

en: Home
nl: Privé

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hostname:
nl: Hostnaam

en: Hours
nl: Uur

en: However, the following errors were encountered:
nl: De volgende fouten zijn opgetreden:

en: I Forgot My Password
nl: Wachtwoord vergeten?

en: ID
nl: Nummer

en: IMAP Folder
nl: IMAP-map

en: IMAP over SSL (self-signed)
nl: IMAP over SSL (zelf ondertekend)

en: IMAP, no TLS
nl: IMAP, geen TLS

en: IMAP, with TLS
nl: IMAP met TLS

en: IMAP, with TLS (self-signed)
nl: IMAP met TLS (zelf ondertekend)

en: IRC Notifications:
nl: IRC-waarschuwingen:

en: If enabled, Eventum will look in the subject line of incoming notes/emails to determine which issue they should be associated with.
nl: Als dit ingeschakeld is kijkt Eventum in de titel van de emails/notities om te bepalen aan welke melding de emails gekoppeld moeten worden.

en: If this option is enabled, users with a role of Reporter will only be able to see issues they reported.
nl: Als deze optie is ingeschakeld zullen gebruikers met een machtiging 'Melder' alleen 
    de meldingen kunnen zien die ze zelf gedaan hebben.

en: If yes, this reminder will not activate on weekends and time will not accumulate on the weekends.
nl: Als u Ja kiest wordt deze herinnering niet geactiveerd of bijgewerkt in het weekend.

en: If you check this, you cannot leave a copy of messages on the server.
nl: Als u deze optie aanduidt, kan je geen kopie van de berichten op de server achterlaten.

en: If you close this window, you will lose your message
nl: (Eventueel ingevoerde informatie wordt niet verwerkt)

en: Ignore Issue Status Changes
nl: Statuswijzigingen negeren

en: Impact <br />Analysis
nl: Impact-<br/>analyse

en: Impact Analysis
nl: Impactanalyse

en: Impact analysis removed by %1$s
nl: Impactanalyse verwijderd door %1$s

en: Impact analysis submitted by %1$s
nl: Impactanalyse aangemeld door %1$s

en: Important Notices
nl: Belangrijke opmerkingen

en: In Notification List
nl: op de notificatielijst sta

en: In Past
nl: In de afgelopen

en: In Past %1$s hours
nl: In de laatste %1$s uren

en: In order for %1 to work properly, you must enable cookie support in your browser. Please login again and accept all cookies coming from it.
nl: Opdat %1 goed zou werken, moet u cookies activeren in uw browser. Gelieve opnieuw in te loggen en alle cookies te accepteren.

en: In order to check if your permissions are setup correctly visit the
nl: Om te controleren of de permissies goed ingesteld zijn, bezoek de

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include expired contracts
nl: Verlopen contracten ook invoegen

en: Includes issue count, Developer email Count, Customer Email Count, Customers count by Support Level
nl: Inclusief aantal leidingen, aantale emails van ontwikkelaars, aantal emails van relaties, aantal relaties per support level.

en: Incoming
nl: Inkomend

en: Initial Description
nl: Omschrijving

en: Initial Impact Analysis
nl: Initiële impactanalyse

en: Initial Status for New Issues
nl: Initiële status voor nieuwe meldingen

en: Installation Instructions
nl: Installatie instructies

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Internal FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Internal Note Routing Interface:
nl: Routing interface interne notities:

en: Internal Notes
nl: Interne notitie

en: Internal Users
nl: Interne gebruikers

en: Is NULL
nl: LEEG

en: Is Null
nl: Zonder waarde

en: Is between %1$s-%2$s-%3$s AND %4$s-%5$s-%6$s
nl: Ligt tussen %1$s-%2$s-%3$s EN %4$s-%5$s-%6$s

en: Is greater than %1$s-%2$s-%3$s
nl: Is groter dan %1$s-%2$s-%3$s

en: Is less than %1$s-%2$s-%3$s
nl: Is kleiner than %1$s-%2$s-%3$s

en: Issue
nl: Melding

en: Issue #
nl: Melding #

en: Issue #%1$s Details
nl: Melding #%1$s details

en: Issue Count
nl: Aantal meldingen

en: Issue Counts
nl: Aantallen meldingen

en: Issue Details
nl: Gegevens

en: Issue ID
nl: Melding ID

en: Issue ID:
nl: Melding ID:

en: Issue Overview
nl: Meldingenoverzicht

en: Issue Priorities
nl: Prioriteiten melding

en: Issue details are updated
nl: De melding is bijgewerkt

en: Issue is Closed
nl: de melding wordt gesloten

en: Issues
nl: Meldingen

en: Issues Closed
nl: Gesloten

en: Issues Created Between
nl: Meldingen aangemaakt tussen

en: Issues are Closed
nl: Meldingen gesloten

en: Issues are Updated
nl: Meidlingen bijgewerkt

en: Issues by Assignment
nl: Toewijzing

en: Issues by Category
nl: Categorie

en: Issues by Priority
nl: Prioriteit

en: Issues by Release
nl: Fase

en: Issues by Status
nl: Status

en: Issues by User
nl: Per gebruiker

en: Issues in CSC
nl: Meldingen in CSC.

en: Issues with only status changed
nl: Alleen gewijzigd van status

en: Issues/Customers matching criteria
nl: Criteria om meldingen en klanten te koppelen

en: It could have been converted to an email.
nl: Het kon omgezet worden naar een email.

en: It will remove all of its associated entries as well (issues, notes, attachments,netc), so please click OK to confirm.
nl: Gekoppelde items (meldingen, notities, bijlagen etc.) zullen worden verwijderd druk op OK om te bevestigen.

en: Keep Current Assignments:
nl: Huidige opdrachten behouden:

en: Keep form open to report another issue
nl: Formulier openhouden om nog een melding in te voeren

en: Keyword(s)
nl: Zoekwoord(en)

en: Keyword(s):
nl: Sleutelwoord(en):

en: Last Action Date
nl: Laatste actie

en: Last Outgoing Msg
nl: Laatste uitgaande boodschap

en: Last Response
nl: Laatste actie

en: Last Response Date
nl: Laatste reactiedatum

en: Last Response by Staff
nl: Laatste reactie

en: Last Update
nl: Laatste update

en: Last Updated
nl: Gewijzigd

en: Last Updated Date
nl: Laatst gewijzigd

en: Last updated
nl: Laatste wijziging

en: Leave Copy of Messages On Server
nl: Kopie van berichten achterlaten op server

en: Left
nl: Nog over

en: Less Than
nl: Voor

en: Less or Equal
nl: Kleiner of gelijk aan

en: Less than %1$s
nl: Kleiner dan %1$s

en: Levels:
nl: Niveaus:

en: Line
nl: Regel

en: Link Filters
nl: Linkfilters

en: List Issues
nl: Overzicht tonen

en: List Removed Emails
nl: Verwijderde berichten tonen

en: Listing / Searching for Issues
nl: Vastleggen/zoeken meldingen

en: Log Page:
nl: Log pagina:

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login Time Spent
nl: Tijd prikklok ingeschakeld

en: Logout
nl: Afmelden

en: Mail Queue Log
nl: Berichten in de wachtrij

en: Mail Queue for Issue #%1
nl: Wachtrij met  berichten voor melding %1

en: Mailbox
nl: Postvak

en: Manage Canned Email Responses
nl: Standaard antwoorden beheren

en: Manage Categories
nl: Categorieën beheren

en: Manage Columns to Display
nl: Kolomweergave beheren

en: Manage Custom Fields
nl: Gedefinieerde velden beheren

en: Manage Customer Account Managers
nl: Relatiebeheerders beheren

en: Manage Customer Quick Notes
nl: Ralatienotities beheren

en: Manage Email Accounts
nl: Emailaccounts beheren

en: Manage Groups
nl: Groepen beheren

en: Manage Internal FAQ
nl: Interne veelgestelde vragen beheren.

en: Manage Issue Reminders
nl: Meldingsherinneringen beheren

en: Manage Issue Resolutions
nl: Oplossingenbeheer

en: Manage Link Filters
nl: Linkfilters beheren

en: Manage News
nl: Nieuws beheren

en: Manage Phone Support Categories
nl: Telefooncontactcategorieën beheren

en: Manage Priorities
nl: Prioriteiten beheren

en: Manage Projects
nl: Projecten beheren

en: Manage Releases
nl: Fases beheren

en: Manage Reminder Actions
nl: Herinneringen beheren

en: Manage Reminder Conditions
nl: Herinneringsvoorwaarden beheren

en: Manage Round Robin Assignments
nl: Beurtelingse opdrachten beheren

en: Manage Statuses
nl: Statussen beheren

en: Manage Time Tracking Categories
nl: Tijdregistratie categorieën beheren

en: Manage Users
nl: Gebruikersbeheer

en: Manager
nl: Projectmanager

en: Manager:
nl: Beheerder:

en: Mark Issue as Duplicate
nl: Melding aanmerken als duplicaat

en: Mark as Duplicate
nl: Als duplicaat aanmerken

en: Max
nl: Maximum

en: Med
nl: Mediaan

en: Members
nl: Leden

en: Message
nl: Bericht

en: Message:
nl: Bericht:

en: Min
nl: Minimaal

en: Min. Role
nl: Minimale machtiging

en: Minimum Role
nl: Toegang vanaf rol

en: Minimum User Role
nl: Mimimale machtiging gebruiker

en: Misspelled Words:
nl: Spelfouten:

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Module / Directory
nl: Module / Map

en: Monday
nl: maandag

en: Month
nl: Maand

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Message To
nl: Bericht verplaatsen naar

en: Multiple Combo Box
nl: Meerkeuzerolmenu

en: My Assignments
nl: Mijn toewijzingen

en: MySQL Database
nl: MySQL-database

en: NOTE: For security reasons it is highly recommended that the default password be changed as soon as possible.
nl: Let op: Om veiligheidsredenen is het sterk aangeraden om het standaardwachtwoord zo snel mogelijk te wijzigen.

en: NOTE: If you need to send new information regarding this issue, please use the EMAIL related buttons available at the bottom of the screen.
nl: Let op: Als u niuuwe informatie over deze melding wilt verzenden, gebruik dan de EMAIL-gerelateerde knoppen onderaan het scherm.

en: NOTE: You may report issues without the need to login by using the following URL:
nl: Let op: U kan nieuwe meldingen rapporteren zonder in te loggen via de volgende URL:

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: New Alias
nl: Nieuwe alias

en: New Attachment
nl: Nieuwe bijlage

en: New Issue
nl: Nieuwe melding

en: New Issues Assigned
nl: Nieuwe toewijzingen

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord.

en: New Status for Issue
nl: Nieuwe status voor melding

en: New User information
nl: Nieuw gebruikersgegevens

en: New requirement submitted by %1$s
nl: Nieuwe eis aangemeld door %1$s

en: News and Announcements
nl: Nieuws en aankondigingen

en: Next
nl: Volgende

en: Next Issue
nl: Volgende melding

en: Next Message
nl: Volgende boodschap

en: Next Note
nl: Volgende nototie

en: No
nl: Nee

en: No Customer Integration
nl: Geen relatiebeheer

en: No Drafts Found
nl: Geen concepten gevonden

en: No Emails Found
nl: Geen berichten gevonden

en: No FAQ entries could be found.
nl: Geen veelgestelde vragen gevonden.

en: No Notes Found
nl: Geen notities gevonden

en: No Phone Calls Found
nl: Geen telefoongesprekken gevonden

en: No Reminder Entries Found
nl: Geen herinneringen gevonden

en: No Time Entries Found
nl: Geen tijdregistraties gevonden

en: No Workflow Management
nl: Geen workflowbeheer

en: No account managers could be found.
nl: Geen relatiebeheerders gevonden.

en: No actions could be found.
nl: Geen acties gevonden.

en: No aliases could be found.
nl: Er konden geen aliasen worden gevonden

en: No associated emails could be found.
nl: Geen gekoppelde berichten gevonden.

en: No attachments could be found.
nl: Geen bestanden gevonden.

en: No authorized repliers could be found.
nl: Geen gemachtigde beantwoorders gevonden.

en: No canned email responses could be found.
nl: Er zijn geen standaard antwoorden beschikbaar.

en: No categories could be found.
nl: Geen categorieën gevonden.

en: No changes could be found.
nl: Geen wijzigingen gevonden

en: No checkins could be found.
nl: Geen Binnenkomende controles gevonden.

en: No conditions could be found.
nl: Geen voorwaarden gevonden.

en: No custom fields could be found.
nl: Geen extra velden gevonden.

en: No custom fields for this project
nl: Geen gedefinieerde velden voor dit project

en: No custom searches could be found.
nl: Geen opgeslagen zoekopdrachten gevonden

en: No customizations could be found.
nl: Geen aanpassingen gevonden.

en: No data found
nl: Geen gegevens gevonden

en: No email accounts could be found.
nl: Er zijn geen emailaccounts gevonden.

en: No email drafts could be found.
nl: Geen berichtconcepten gevonden.

en: No emails could be found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: No entries could be found.
nl: Niets gevonden.

en: No group associated with issue %1$s
nl: Geen groep gekoppeld aan melding %1$s

en: No groups could be found.
nl: Geen groepen gevonden

en: No internal notes could be found.
nl: Er zijn geen interne notities gevonden.

en: No issues associated
nl: Geen gerelateerde meldingen

en: No issues closed this time period
nl: Geen meldingen gesloten in deze periode

en: No issues could be found.
nl: Geen meldingen gevonden.

en: No issues touched this time period
nl: Geen enkele melding bewerkt in deze periorde.

en: No issues with only status changed this time period
nl: Geen meldingen waarvoor alleen de status is gewijzigd

en: No link filters could be found.
nl: Geen linkfilters gevonden

en: No mail queue could be found.
nl: Geen berichten in de wachtrij.

en: No news entries could be found.
nl: Geen nieuwsitems gevonden.

en: No notes could be found.
nl: Geen notities gevonden

en: No phone calls recorded yet.
nl: Nog geen telefoongesprekken geregistreerd.

en: No phone support categories could be found.
nl: Geen telefooncontactcategorieën gevonden.

en: No priorities could be found.
nl: Geen prioriteiten gevonden.

en: No projects could be found.
nl: Geen projecten gevonden.

en: No releases could be found.
nl: Geen fasen gevonden.

en: No reminders could be found.
nl: Geen herinneringen gevonden.

en: No resolution date given
nl: Geen datum opgegeven

en: No resolutions could be found.
nl: Geen afhandelmethoden gevonden.

en: No round robin entries could be found.
nl: Geen beurtelingse taken gevonden.

en: No spelling mistakes could be found.
nl: Er zijn geen spelfouten gevonden.

en: No statuses could be found.
nl: Geen statussen gevonden

en: No subscribers could be found.
nl: Geen abonnees gevonden.

en: No time tracking categories could be found.
nl: Gen tijdsregistratiecategorieën gevonden

en: No time tracking entries could be found.
nl: Geen tijdregistratie gevonden.

en: No users could be found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: None
nl: Geen

en: Note
nl: Notitie

en: Note Address Prefix:
nl: Voorvoegsel notitie-adres:

en: Note Recipient Type Flag:
nl: Metagegevens notitie ontvanger

en: Note routed from %1$s
nl: Notitie afkomstig van %1$s

en: Note:
nl: Notitie:

en: Note: Please enter your email address below and a new random password will be created and assigned to your account. For security purposes a confirmation message will be sent to your email address and after confirming it the new password will be then activated and sent to you.
nl: Let op: Geef hier onder uw emailadres op en een nieuw (willekeurig) wachtwoord wordt automatisch toegewezen. Uit veiligheidsoverwegingen wordt een bevestiging verstuurd naar het opgegeven emailadres. In de email staat hoe u dient te bevestigen waarna het wachtwoord wordt geactiveerd en verzonden per email.

en: Note: The current maximum allowed upload file size is %1
nl: Let op: bestand(en) mogen niet groter zijn dan %1

en: Note: The values in this field can be changed by going in the administration section of this application and editing the appropriate atributes of a project. If you do not have the needed permissions to do so, please contact your local Eventum administrator.
nl: Let op: De waarden in dit veld kunnen gewijzigd worden door in het administratie gedeelte van het programma bepaalde attributen van een project te wijzigen. Als u geen permissies hebt om dit te doen, contacteer uw Eventum systeembeheerder.

en: Notes
nl: Notities

en: Notes are added to existing issues
nl: Notities toegevoegd aan bestaande meldingen

en: Notification List
nl: Notificatielijst

en: Notification List:
nl: Notificatielijst:

en: Notification Options for Issue #%1
nl: Notificatieopties voor melding #%1

en: Notification list entry (%1$s) added by %2$s
nl: Invoer notificatielijst (%1$s) toegeovoegd door %2$s

en: Notification list entry (%1$s) removed by %2$s
nl: Invoer notificatielijst (%1$s) verwijderd door %2$s

en: Notification list entry ('%1$s') added by %2$s
nl: Invoer notificatielijst ('%1$s') toegevoegd door %2$s

en: Notification list entry ('%1$s') updated by %2$s
nl: Invoer notificatielijst (%1$s) bijgewerkt door %2$s

en: Notify Sender?
nl: Afzender informeren?

en: Number of Days
nl: Aantal dagen

en: OK: No errors found
nl: OK: Geen fouten gevonden

en: Office
nl: Kantoor

en: One of the optimal uses of this feature is to create a separate 'issues' or 'support' POP3/IMAP account and ask your customers or end-users to send support questions, issues or suggestions to that mailbox. Eventum will then download the emails and provide them to the users of the system.
nl: Een optimaal gebruik van deze feature is een aparte 'meldingen' of 'support' POP3/IMAP account aanmaken en uw klanten of eindgebruikers te vragen om supportvragen, meldingen of suggesties naar dit email adres te sturen. Eventum zal de emails downloaden en ze beschikbaar stellen aan de gebruikers van het systeem.

en: Only Download Unread Messages
nl: Alleen ongelezen berichten downloaden

en: Only for Known Customers?
nl: Alleen voor bekende relaties?

en: Only staff members listed in the assignment or authorized replier fields can send emails.
nl: Alleen stafleden die in de opdracht staan of bevoegd antwoorder zijn kunnen emails verzenden.

en: Open Account Signup:
nl: Aanmelding account openen:

en: Open Issues By Assignee
nl: Meldingen  per behandelaar openen

en: Open Issues By Reporter
nl: Meldingen per melder openen

en: Open the Emails Listing Page
nl: Open het berichtenoverzicht

en: Open the Issue Details Page
nl: Open de melding

en: Open the Issue Listing Page
nl: Open het meldingenoverzicht

en: Options
nl: Opties

en: Options to Graph
nl: Opties naar grafiek

en: Options:
nl: Opties:

en: Order
nl: Volgorde

en: Other
nl: Anders

en: Other Emails
nl: Berichten (email)

en: Other:
nl: Anders:

en: Otherwise, you will be automatically redirected to the Issue Details Page in 5 seconds.
nl: De Melding wordt automatisch geopend in 5 seconden.

en: Outgoing
nl: Uitgaand

en: Outgoing Email Sender Address
nl: Afzender e-mail adres

en: Outgoing Email Sender Name
nl: Afzender naam

en: Outgoing email sent by %1$s
nl: Uitgaande berichten verzonden door %1$s

en: Overall Stats
nl: Overzicht

en: Overview or Details are Changed
nl: de melding wordt gewijzigd

en: Owner
nl: Eigenaar

en: POP3 over SSL (self-signed)
nl: POP3 over SSL (zelf ondertekend)

en: POP3, no TLS
nl: POP3, geen TLS

en: POP3, with TLS
nl: POP3 met TLS

en: POP3, with TLS (self-signed)
nl: POP3 met TLS (zelf ondertekend)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Confirmation
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Password Confirmation Success
nl: Wachtwoord bevestigd

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pattern
nl: Patroon

en: Pending
nl: Nog niet gekoppeld

en: Percentage Complete
nl: Voortgang

en: Percentage Complete:
nl: Voortgang:

en: Percentage complete should be between 0 and 100
nl: Het voltooiingspercentage moet tussen 0 en 100 liggen.

en: Percentages may not add up to exactly 100% due to rounding.
nl: De som van de percentages is mogelijks niet exact 100% door afronding

en: Performing action %1$s for issue # %2$s
nl: Actie %1$s voor melding %2$s aan het uitvoeren

en: Permanently Remove
nl: Voorgoed verwijderen

en: Phone Calls
nl: Telefoongesprekken

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone Support entry removed by %1$s
nl: Telefoongesprek verwijderd door %1$s

en: Phone Support entry submitted by %1$s
nl: Telefoongesprek ingevoerd door %1$s

en: Phone Time Spent
nl: Tijd besteed aan telefoongesprekken

en: Please Note: If you do not wish to receive any future email
    notifications from %1, please change your account preferences by
    visiting the URL below
nl: Let op: Als u in de toekomst geen notificaties wilt te ontvangen
    van %1 wijzig dan uw gebruikersinstellingen via de volgende
    hyperlink

en: Please Note: If you do not wish to receive any future email notifications from %1, please change your account preferences by visiting the URL below
nl: Let op: Als u geen notificaties wenst te ontvangen van %1 dient u uw gebruikersinstellingen te wijzigen via de volgende hyperlink

en: Please assign the appropriate projects for this custom field.
nl: Wijs het extra veld toe aan de projecten waarin dit veld beschikbaar dient te zijn.

en: Please assign the appropriate projects for this group.
nl: Ken de van toepassing zijnde projecten toe voor deze groep.

en: Please assign the appropriate projects for this news entry.
nl: Wijs de van toepassing zijnde projecten toe voor die nieuwsbericht.

en: Please assign the appropriate projects for this status.
nl: Voer de van toepassings zijnde projecten voor deze status in.

en: Please assign the appropriate projects for this user.
nl: Ken de passende projecten toe aan deze gebruiker.

en: Please assign the appropriate support levels for this FAQ entry.
nl: Ken de juiste support levels toe voor deze veelgestelde vraag.

en: Please assign the appropriate users for this group.
nl: Wijs de van toepassing zijnde gebruikers toe voor deze groep.

en: Please assign the appropriate users for this round robin entry.
nl: Wijs de van toepassing zijne gebruikers aan voor deze beurtlingse taak.

en: Please assign the manager of this group.
nl: Wijs de beheerder aan voor deze groep.

en: Please assign the statuses for this project.
nl: Voeg statussen toe aan het project.

en: Please assign the users for this project.
nl: Voeg gebruikers toe aan het project.

en: Please choose
nl: Kies

en: Please choose a category
nl: Selecteer een categorie

en: Please choose a customer
nl: Kies een relatie.

en: Please choose a field
nl: Selecteer een veld

en: Please choose a priority
nl: Selecteer een prioriteit

en: Please choose a project
nl: Selecteer een project

en: Please choose a project that will be associated with this reminder.
nl: Selecteer een project dat bij deze herinnering gevoegd kan worden.

en: Please choose a status
nl: Kies een status

en: Please choose an option
nl: Selecteer een optie

en: Please choose an user
nl: Selecteer een gebruiker

en: Please choose at least one person to assign the new issues created remotely.
nl: Kies mintens één persoon die de extern aangemaakte meldingen
    kan toewijzen.

en: Please choose from one of the options below
nl: Selecteer een van onderstaande opties

en: Please choose from one of the options below:
nl: Selecteer een van onderstaande opties:

en: Please choose new values for the selected issues
nl: Kies de nieuwe waarden voor de geselecteerde meldingen

en: Please choose one of the following actions to take in regards to the selected email message
nl: Kies één van de volgende acties om te ondernemen met dit email bericht

en: Please choose the category for this new phone support entry.
nl: Geef een categorie voor het telefoongesprek

en: Please choose the customer for this new note.
nl: Kies de relatie bij deze nieuwe notitie.

en: Please choose the customers that will be associated with this reminder.
nl: Kies de relaties die bij deze herinnering gevoegd gaan worden.

en: Please choose the default category for remote invocations.
nl: Kies de standaardcategorie voor externe koppelingen.

en: Please choose the default category.
nl: Kies de standaardcategorie.

en: Please choose the default priority for remote invocations.
nl: Kies de standaardprioriteit voor externe meldingen.

en: Please choose the default priority.
nl: Kies de standaardprioriteit.

en: Please choose the incident types to redeem for this issue.
nl: Selecteer de te behandelen incidenten voor deze melding.

en: Please choose the initial status from one of the assigned statuses of this project.
nl: Kies de beginstatus uit één van de aan dit project toegekende statussen.

en: Please choose the priorities that will be associated with this reminder.
nl: Kies de prioriteiten die bij deze herinnering gevoegd gaan worden.

en: Please choose the project for this FAQ entry.
nl: Kies het project voor deze veelgestelde vraag.

en: Please choose the project that this new issue will apply to
nl: Kies het project waar deze melding betrekking tot heeft

en: Please choose the project that you wish to customize.
nl: Kies het project dat u wilt aanpassen.

en: Please choose the project to be associated with this email account.
nl: Selecteer het project dat aan deze emailaccount gekoppeld moet
    worden.

en: Please choose the project.
nl: Selecteer het project.

en: Please choose the reporter for remote invocations.
nl: Kies de melder voor externe koppelingen

en: Please choose the support levels that will be associated with this reminder.
nl: Selecteer de support levels die bij deze heriinering gevoegd gaan worden.

en: Please choose the time tracking category for this new entry.
nl: Kies een categorie

en: Please choose the type of email server to be associated with this email account.
nl: Kies het type emailserver bij deze emailaccount.

en: Please choose whether the SCM integration feature should be enabled or not.
nl: Geef aan of de SCM-integratiefunctie ingeschakeld moet worden of niet.

en: Please choose whether the anonymous posting feature should be allowed or not for this project
nl: Kies of de anonieme meldingen-functie ingeschakeld 
    moet zijn of niet voor dit project.

en: Please choose whether the daily tips feature should be enabled or not.
nl: Kies of de functie Dagelijkse Tips ingeschakeld moet worden of niet

en: Please choose whether the email integration feature should be enabled or not.
nl: Kies of de emailintegratiefunctie ingeschakeld moet worden of niet.

en: Please choose whether the issue auto creation feature should be allowed or not for this email account
nl: Geef aan of de functie automatisch meldingen aanmaken voor deze emailaccount ingeschakeld moet worden of niet.

en: Please choose whether the system should allow visitors to signup for new accounts or not.
nl: Geef aan of het systeem bezoekers de mogelijkheid moet geven om zich 
    aan te melden voor nieuwe accounts of niet.

en: Please choose whether to show custom fields for remote invocations or not.
nl: Kies of gedefinieerde velden voor externe koppelingen getoond
    moeten worden of niet.

en: Please choose which aliases need to be removed.
nl: Kies welke aliassen verwijderd dienen te worden

en: Please choose which emails need to be associated.
nl: Selecteer de berichten die dienen te worden gekoppeld.

en: Please choose which emails need to be marked as deleted.
nl: Seleceer de berichten die als verwijderd dienen te worden gemarkeerd.

en: Please choose which emails need to be permanently removed.
nl: Selecteer de emails die definitief verwijderd moeten worden.

en: Please choose which emails need to be restored.
nl: Selecteer de emails die hersteld moeten worden.

en: Please choose which entries need to be disassociated with the current issue.
nl: Selecteer de invoer die van de huidige melding ontkoppeld moet worden.

en: Please choose which entries need to be removed.
nl: Selecteer welke items dienen te worden verwijderd.

en: Please choose which issues to update.
nl: Selecteer de bij te werken melding.

en: Please click OK to confirm.
nl: Klik op OK om te bevestigen.

en: Please contact the administrator of this application for assistance.
nl: Gelieve de systeembeheerder van dit programma te contacteren voor hulp

en: Please contact the administrator of this application for further assistance.
nl: Gelieve de systeembeheerder van dit programma te contacteren voor verdere hulp.

en: Please contact your local system administrator and ask for write privileges on the provided filename.
nl: Gelieve uw systeembeheerder te contacteren en schrijfpermissies te vragen voor de gegeven bestandsnaam.

en: Please contact your local system administrator and ask for write privileges on the provided path.
nl: Gelieve uw systeembeheerder te contacteren en schrijfpermissies te vragen voor het gegeven pad.

en: Please enter a comma separated list of valid mail address aliases for this project
nl: Gelieve een kommagescheiden bestand van geldige email aliassen voor dit project op te geven

en: Please enter a number for the rank of this FAQ entry.
nl: Voer een rangnummer in voor deze veelgestelde vraag.

en: Please enter a password of at least 6 characters.
nl: Voer een wachtwoord van tenminste zes tekens in.

en: Please enter a pattern.
nl: Voer een patroon in.

en: Please enter a replacement value.
nl: Voor een vervang-waarde in.

en: Please enter a valid email address for the sender address.
nl: Geef een geldig email adres voor de afzender.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mail adres.

en: Please enter a valid issue ID.
nl: Geef een geldige meldingsnummer.

en: Please enter a valid outgoing sender address for this project.
nl: Voer een geldig uitgaand afzenderadres in voor dit project.

en: Please enter a valid port number for this email account.
nl: Voer een geldig poortnummer in voor deze emailaccount.

en: Please enter an issue to associate these emails with.
nl: Geef de melding waar deze email mee geassocieerd dient de worden

en: Please enter integers (or floating point numbers) on the time spent field.
nl: Gebruik hele getallen voor de tijdregistratie

en: Please enter the ID of the duplicated issue.
nl: Geef de ID van de dubbele melding

en: Please enter the IMAP folder for this email account.
nl: Voer de IMAP-map in voor deze emailaccount.

en: Please enter the SMTP server hostname.
nl: Voer de hostnaam van de SMTP-server in.

en: Please enter the SMTP server password.
nl: Voer het wachtwoord van de SMTP-server in.

en: Please enter the SMTP server port number.
nl: Voer het poortnummer van de SMTP-server in.

en: Please enter the SMTP server username.
nl: Voer de gebruikersnaam van de SMTP-server in.

en: Please enter the abbreviation of this status.
nl: Voer de afkorting van deze status in.

en: Please enter the alternate username for this installation of Eventum.
nl: Geef de alternatieve gebruikersnaam voor deze installatie van Eventum.

en: Please enter the analysis for the changes required by this issue.
nl: Geef een analyse voor de wijzigingen die nodig zijn voor deze melding.

en: Please enter the checkout page URL for your SCM integration tool.
nl: Voer het webadres in van de controlepagina van uw
     SCM-integratieprogramma.

en: Please enter the color of this status.
nl: Voer de kleur van deze status in.

en: Please enter the database hostname for this installation of Eventum.
nl: Geef de database hostname van deze installatie van Eventum.

en: Please enter the database name for this installation of Eventum.
nl: Geef de databasenaam van deze installatie van Eventum.

en: Please enter the database username for this installation of Eventum.
nl: Geef de database gebruikersnaam voor deze installatie van Eventum.

en: Please enter the description for this issue.
nl: Voer de omschrijving in van deze melding.

en: Please enter the description for this new phone support entry.
nl: Geef een omschrijving voor het telefoongesprek

en: Please enter the diff page URL for your SCM integration tool.
nl: Voer het webadres in van de verschillenpagina van uw SCM-integratieprogramma.

en: Please enter the email address hostname for the email routing interface.
nl: Voer de hostnaam van het emailadres in voor de email routing interface.

en: Please enter the email address of where copies of outgoing emails should be sent to.
nl: Voer het emailadres in waar kopieën van uitgaande emails naar verzonden
    moeten worden.

en: Please enter the email address prefix for the email routing interface.
nl: Voer het voorvoegsel van het emailadres in voor de email  routing interface.

en: Please enter the email of this user.
nl: Voer het emailadres van deze gebruiker in.

en: Please enter the estimated development time for this task.
nl: Geef een inschatting (tijd) voor deze taak.

en: Please enter the full name of this user.
nl: Voer de (volledige) naam in van deze gebruiker.

en: Please enter the hostname for the server of this installation of Eventum.
nl: Geef de hostname van de server voor deze installatie van Eventum.

en: Please enter the hostname for this email account.
nl: Voer de hostnaam in voor deze emailaccount.

en: Please enter the impact analysis for this new requirement.
nl: Voer de impactanalyse in voor deze nieuwe eis.

en: Please enter the issue IDs that will be associated with this reminder.
nl: Kies de meldingnummer(s) die bij deze herinnering gevoegd gaan worden.

en: Please enter the message body of this email.
nl: Voer de inhoud van deze email in.

en: Please enter the message body of this note.
nl: Voer de inhoud van deze notitie in.

en: Please enter the message for this FAQ entry.
nl: Voer het bericht in voor deze veelgestelde vraag.

en: Please enter the message for this news entry.
nl: Voer de inhoud van dit nieuwsbericht in.

en: Please enter the message for this round robin entry.
nl: Voer het bericht in voor deze beurtelingse taak.

en: Please enter the name of this group.
nl: Voer de naam in van deze groep.

en: Please enter the new requirement for this issue.
nl: Geef nieuwe vereiste voor deze melding.

en: Please enter the new value for the combo box.
nl: Geef een waarde op voor het rolmenu.

en: Please enter the note text on the input box below.
nl: Voer de notitie in in het tekstvak hieronder.

en: Please enter the password for this email account.
nl: Voer het wachtwoord in voor deze emailaccount.

en: Please enter the port number for this email account.
nl: Voer het poortnummer in voor deze emailaccount.

en: Please enter the rank for this reminder.
nl: Voer de rangorde in van deze herinnering.

en: Please enter the rank of this FAQ entry.
nl: Voer de rangorde in voor deze veelgestelde vraag.

en: Please enter the rank of this priority
nl: Geef de rangorde voor deze prioriteit

en: Please enter the rank of this status.
nl: Voer het rangnummer van deze status in.

en: Please enter the recipient of this email.
nl: Voer de ontvanger van deze email in.

en: Please enter the relative URL of this installation of Eventum.
nl: Geef de relatieve URL voor deze installatie van Eventum.

en: Please enter the sender address that will be used for all outgoing notification emails.
nl: Voer de afzender in van alle uitgaande notificatie-emails.

en: Please enter the subject of this email.
nl: Voer het onderwerp van deze emails in.

en: Please enter the summary for this issue.
nl: Voer de samenvatting in van deze melding.

en: Please enter the summary for this new time tracking entry.
nl: Geef een korte omschrijving voor de tijdregistratie

en: Please enter the title for this FAQ entry.
nl: Voer de titel en van deze veelgestelde vraag.

en: Please enter the title for this action.
nl: Geef de actie een naam.

en: Please enter the title for this category.
nl: Geef een titel voor de categorie.

en: Please enter the title for this condition.
nl: Voer de titel in van deze nieuwe voorwaarde.

en: Please enter the title for this customization.
nl: Voer een titel in voor deze aanpassing.

en: Please enter the title for this email response.
nl: Voer de titel van deze antwoordemail in.

en: Please enter the title for this issue resolution.
nl: Geef een naam voor de afhandelmethode.

en: Please enter the title for this new action.
nl: Geef de actie een naam.

en: Please enter the title for this new category.
nl: Geef een titel voor de nieuwe categorie.

en: Please enter the title for this new condition.
nl: Voer de titel van de nieuwe voorwaarde in.

en: Please enter the title for this new customization.
nl: Voer een titel in voor deze nieuwe aanpassing.

en: Please enter the title for this new email response.
nl: Voer de titel van deze nieuwe antwoordemail in.

en: Please enter the title for this new issue resolution.
nl: Geef een naam voor de methode van afhandeling.

en: Please enter the title for this new priority.
nl: Voer de titel van de nieuwe prioriteit in.

en: Please enter the title for this new project.
nl: Voer de titel van dit nieuwe project in.

en: Please enter the title for this new release.
nl: Geef een naam voor deze fase.

en: Please enter the title for this new reminder.
nl: Voer de titel van deze nieuwe herinnering in.

en: Please enter the title for this new status.
nl: Voer de titel van deze nieuwe status in.

en: Please enter the title for this new time tracking category.
nl: Voer de titel in van deze tijdsregistratiecategorie.

en: Please enter the title for this news entry.
nl: Voer de titel van dit nieuwsbericht in.

en: Please enter the title for this priority.
nl: Voer de titel van deze prioriteit in.

en: Please enter the title for this project.
nl: Voer de titel in van dit project.

en: Please enter the title for this release.
nl: Geef een naam op voor deze fase.

en: Please enter the title for this reminder.
nl: Voer de titel in van deze herinniering.

en: Please enter the title for this round robin entry.
nl: Voer de titel in van deze beurtelingse taak.

en: Please enter the title for this saved search.
nl: Geef een titel aan de zoekopdracht.

en: Please enter the title for this status.
nl: Voer de titel van deze status in.

en: Please enter the title for this time tracking category.
nl: Voer de titel in van deze tijdsregistratiecategorie.

en: Please enter the title of this FAQ entry.
nl: Voer de titel in van deze veelgestelde vraag.

en: Please enter the title of this category
nl: Geef een titel voor de categorie

en: Please enter the title of this custom field.
nl: Geef dit extra veld een naam.

en: Please enter the title of this email response.
nl: Voer de titel van deze antwoordemail in.

en: Please enter the title of this news entry.
nl: Geef een naam aan dit nieuwsitem.

en: Please enter the title of this note.
nl: Voer de titel van deze notitie in.

en: Please enter the title of this priority
nl: Geef een naam aan deze prioriteit

en: Please enter the title of this project.
nl: Geef een naam voor dit project.

en: Please enter the title of this release.
nl: Geef een naam voor deze fase.

en: Please enter the title of this resolution.
nl: Geef de oplossing een naam.

en: Please enter the title of this status.
nl: Voer de titel van deze status in.

en: Please enter the title of this time tracking category
nl: Kies een naam voor deze tijdsregistratiecategorie.

en: Please enter the updated value.
nl: Geef een bijgewerkte waarde.

en: Please enter the username for this email account.
nl: Voer de gebruikersnaam in voor deze emailaccount.

en: Please enter your account email address.
nl: Geef het emailadres voor uw gebruiker.

en: Please enter your email address.
nl: Voer uw emailadres in.

en: Please enter your full name.
nl: Voer uw (volledige) naam in.

en: Please enter your new password with at least 6 characters.
nl: Voer uw nieuwe wachtwoord in (tenminste zes tekens).

en: Please enter your password.
nl: Voer uw wachtwoord in.

en: Please indicate whether the SMTP server requires authentication or not.
nl: Geef aan of de SMTP-server authenticatie vereist of niet.

en: Please make sure you have selected the correct email messages to associate.
nl: Selecteer het juiste bericht om te koppelen

en: Please note that some columns may be hidden even if you specify they should be shown. For example, if no releases are defined in the system the 'Release' column will be hidden.
nl: Let op: Sommige kolommen kunnen verborgen zijn zelfs als u aangeeft dat ze getoond moeten worden. Bijvoorbeeld, wanneer er geen releases gedefinieerd zijn, zal de 'Release' kolom verborgen worden.

en: Please provide your email address.
nl: Geef uw email adres.

en: Please provide your password.
nl: Geef uw wachtwoord.

en: Please refer to the following help sections for more information on specific parts of the application:
nl: Ga naar de help sectie voor meer informatie over specifieke delen van het programma.

en: Please select a backend
nl: Kies een backend

en: Please select a valid date for when the phone call took place.
nl: Geef een geldige datum voor het telefoongesprek

en: Please select a valid date of work.
nl: Geef een geldige datum

en: Please select an assignment for this issue
nl: Selecteer een opdracht voor deze melding

en: Please select an option from the list.
nl: Selecteer een optie uit de lijst.

en: Please select at least one link filter.
nl: Selecteer minstens één linkfilter.

en: Please select at least one of the FAQ entries.
nl: Selecteer minstens één veelgestelde vraag.

en: Please select at least one of the account managers.
nl: Selecteer tenminste een van de relatiebeheerders.

en: Please select at least one of the accounts.
nl: Selecteer minstens één account.

en: Please select at least one of the actions.
nl: Selecteer tenminste een actie.

en: Please select at least one of the authorized repliers.
nl: Selecteer tenminste een contactpersoon die gemachtigd is de melding te beantwoorden.

en: Please select at least one of the categories.
nl: Selecteer tenminste een van de categorieën.

en: Please select at least one of the conditions.
nl: Selecteer minstens één voorwaarde.

en: Please select at least one of the custom fields.
nl: Kies minstens één van de gedefinieerde velden

en: Please select at least one of the customizations.
nl: Selecteer minstens één van de aanpassingen.

en: Please select at least one of the email responses.
nl: Selecteer minstens één antwoordemail.

en: Please select at least one of the groups.
nl: Selecteer minstens één groep.

en: Please select at least one of the news entries.
nl: Selecteer tenminste een nieuwsitem.

en: Please select at least one of the notes.
nl: Selecteer tenminste één notitie.

en: Please select at least one of the priorities.
nl: Selecteer tenminste een prioriteit.

en: Please select at least one of the projects.
nl: Selecteer tenminste een van de projecten.

en: Please select at least one of the releases.
nl: Selecteer tenminste een fase.

en: Please select at least one of the reminders.
nl: Selecteer minstens één herinnering.

en: Please select at least one of the resolutions.
nl: Selecteer tenminste een afhandelmethode.

en: Please select at least one of the round robin entries.
nl: Selecteer minstens één beurtelingse taak

en: Please select at least one of the statuses.
nl: Selecteer minstens één status.

en: Please select at least one of the subscribers.
nl: Selecteer tenminste een van de abonnees.

en: Please select at least one of the time tracking categories.
nl: Selecteer minstens één tijdsregistratiecategorie.

en: Please select at least one of the users.
nl: Selecteer minstens één gebruiker.

en: Please select projects this link filter should be active for.
nl: Voer een project in waarvoor deze linkfilter geactiveerd moet worden.

en: Please select the assigned projects for users that create their own accounts.
nl: Selecteer de toegekende projecten voor gebruikers die hun eigen
    accounts aanmaken.

en: Please select the custom field that you would like to generate a report against.
nl: Selecteer het gedefinieerde veld op basis waarvan een rapport gemaakt moet worden.

en: Please select the custom filter to search against.
nl: Selecteer de aangepaste filter waarmee gefilterd moet worden.

en: Please select the minimum user role that should be able to see this link filter.
nl: Selecteer de minimale machtiging die een gebruiker moet hebben
     om deze linkfilter te kunnen zien.

en: Please select the new status for this issue.
nl: Selecteer de nieuwe staturs van deze melding.

en: Please use only floating point numbers (or integers) on the estimated development time field.
nl: Gebruik alleen hele getalen bij het invullen van tijden.

en: Please use only floating point numbers on the estimated development time field.
nl: Gebruik alleen gehele getallen in het veld voor de geschatte ontwikkelingstijd.

en: Port
nl: Poort

en: Post Internal Note
nl: Notitie toevoegen

en: Post New Internal Note
nl: Nieuwe notitie

en: Posted Date
nl: Geplaatst op

en: Posted Date:
nl: Geplaatst op:

en: Preferences
nl: Instellingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Issue
nl: Vorige melding

en: Previous Message
nl: Vorige boodschap

en: Previous Note
nl: Vorige notitie

en: Primary Technical Account Manager
nl: Primaire technische contactpersoon

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Priority Field
nl: Prioriteiten

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Private
nl: Privé

en: Private:
nl: Privé:

en: Processing Group Leader notification
nl: Groeplsleidernotificatie aan het verwerken

en: Project Lead
nl: Projectmanager

en: Projects
nl: Projecten

en: Projects:
nl: Projecten:

en: Public
nl: Openbaar

en: Quarantine expires in %1
nl: Quarantaine loopt af over %1.

en: Queued Date
nl: In wachtrij geplaatst

en: Quick Search
nl: Snelzoeken

en: REMOVED
nl: VERWIJDERD

en: RSS feed for this custom search
nl: RSS feed voor de opgeslagen zoekopdracht

en: Rank
nl: Rangorde

en: Rank:
nl: Rangorde:

en: Re-directing the parent window to the issue report page. This window will be closed automatically.
nl: U wordt doorgestuurd naar het meldingsformulier. Dit scherm sluit automatisch

en: Read All Notices
nl: Alle notities lezen

en: Reason
nl: Reden

en: Reason to close
nl: Reden van afsluiten

en: Receive emails when all issues are created?
nl: Email ontvangen bij nieuwe meldingen?

en: Receive emails when new issues are assigned to you?
nl: Email ontvangen wanneer nieuwe meldingen aan u worden toegewezen?

en: Received
nl: Ontvangen

en: Recent
nl: Uren/Dagen

en: Recent Activity
nl: Recente activiteit

en: Recent Activity Report
nl: Recente activiteit

en: Recent Drafts
nl: Recente concepten

en: Recent Emails
nl: Recente berichten

en: Recent Notes
nl: Recente notities

en: Recent Phone Calls
nl: Recente telefoongesprekken

en: Recent Reminder Actions
nl: Recente herinneringen

en: Recent Time Entries
nl: Recente tijdregistratie

en: Recipient
nl: Geadresseerde

en: Recipient Type Flag:
nl: Metagegevens ontvanger

en: Recipients
nl: Geadresseerden

en: Recipients:
nl: Geadresseerden:

en: Record Phone Call
nl: Telefoongesprek registreren

en: Record Time Worked
nl: Registratie toevoegen

en: Recorded Date
nl: Geregistreerde datum

en: Red values indicate value is higher than the aggregate one.
nl: Rode cijfers betekenen dat de waarde hoger is van het totaal.

en: Redeem Incidents
nl: Incidenten herstellen

en: Redeemed Incident Types
nl: Herstelde incidenten

en: Refers to the number of emails sent by customers in eventum per issue. Does <b>not</b> include emails sent to general support mailbox.
nl: Geeft het aantal emails aan dat per melding door relaties in Eventum verzonden is. Emails naar een algemene support mailbox zitten hier<b> niet </b>bij.

en: Refers to the number of emails sent by developers in eventum per issue. Does <b>not</b> include emails sent to general support mailbox.
nl: Geeft het aantal emails aan dat per melding door medewerkers in Eventum verzonden is. Emails naar een algemene support mailbox zitten hier<b> niet </b>bij.

en: Refresh Rate for Email Listing Page
nl: Verversingssnelheid emailoverzicht.

en: Refresh Rate for Issue Listing Page
nl: Verversingssnelheid meldingenoverzicht.

en: Register
nl: Registreer

en: Release
nl: Fase

en: Remember Selection
nl: Keuze onthouden

en: Remember to protect your '%1' directory (like changing its permissions) to prevent anyone else from changing your existing Eventum configuration.
nl: Denk eraan uw '%1' map te beschermen (door de permissies te veranderen) om anderen te beletten uw Eventum configuratie te wijzigen.

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Reminder Alert
nl: Herinnering

en: Reminder Not Triggered
nl: Melding automatisch

en: Reminder Type
nl: Soort herinnering

en: Remote Invocation
nl: Externe koppelingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Quarantine
nl: qaurantaine verwijderen

en: Remove Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Remove Selected Emails
nl: Geselecteerde berichten verwijderen

en: Remove?
nl: Verwijderen?

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Removed Emails
nl: Verwijderde emails.

en: Replacement
nl: Vervang-tekst

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Report
nl: Rapportage

en: Report Form
nl: Meldingenformulier

en: Report New Issue
nl: Melding opgeven

en: Report Type
nl: Soort rapportage

en: Report Type:
nl: Soort rapport

en: Report a New Issue
nl: Melding invoeren

en: Reported By
nl: Gemeld door

en: Reporter
nl: Afkomstig van

en: Reporter:
nl: Gemeld door:

en: Reporting Issues
nl: Meldingen rapporteren

en: Reporting New Issues
nl: Nieuwe meldingen rapporteren

en: Reports
nl: Rapporten

en: Request a Password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Required Field
nl: Verplicht veld

en: Required Fields
nl: Vereiste velden

en: Required fields
nl: Verplichte velden

en: Requirement
nl: Vereiste

en: Requires Authentication?
nl: Authenticatie vereist?

en: Requires support for cookies and javascript in your browser
nl: Cookies en javascript ondesteuning van uw browser is vereist

en: Resolution
nl: Afhandeling

en: Response Body:
nl: Antwoord body:

en: Restore Emails
nl: Emails herstellen

en: Return to Issue #%1 Details Page
nl: Terug naar melding %1

en: Review SQL Query
nl: Zoeklijst SQL nakijken

en: Role
nl: Rol

en: Rows Per Page
nl: Rijen per pagina

en: Rows per Page:
nl: Rijen per pagina:

en: Run Search
nl: Zoekopdracht uitvoeren

en: SCM <br />Integration:
nl: SCM <br/> integratie:

en: SCM Checkins associated by SCM user '
nl: Binnenkomende controles SCM toegeovegd door SCM-gebruiker '

en: SCM Checkins removed by %1$s
nl: Binnenkomende controles SCM verwijderd door %1$s

en: SCM Integration
nl: SCM-Integratie

en: SCM Integration - Checkins
nl: SCM Integratie - Controle bij binnenkomst

en: SMS Email Address
nl: SMS emailadres

en: SMTP (Outgoing Email) Settings:
nl: SMTP-instellingen (Uitgaande email):

en: SMTP Configuration
nl: SMTP configuratie

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Draft Changes
nl: Veranderingen in concept opslaan.

en: Save Message
nl: Bericht opslaan

en: Save Message as Reference Email
nl: Bewaar bericht als referentie email

en: Save Message as an Internal Note
nl: Bewaar bericht als interne notitie

en: Save Phone Call
nl: Telefoongesprek opslaan

en: Save Search
nl: Zoekopdracht opslaan

en: Save a Copy of Every Outgoing Issue Notification Email
nl: Bewaar kopieën van uitgaande notificatie-emails van alle meldingen.

en: Save as Draft
nl: Concept opslaan

en: Saved Searches
nl: Opgeslagen zoekopdrachten

en: Scheduled Release
nl: Fase

en: Scheduled Release Field
nl: Planning opleverdatum

en: Scheduled Release:
nl: Geplande release:

en: Search
nl: Zoek

en: Search Eventum Issues
nl: Doorzoek Eventum meldingen

en: Search Results (%1 issues found)
nl: Zoekresultaten (%1 meldingen gevonden)

en: Search Results (%1 issues found, %2 - %3 shown)
nl: Zoekresultaten (%1 meldingen gevonden, %2 - %3 getoond)

en: Search Title
nl: Zoektitel

en: Search Type
nl: Zoeken op

en: Sections to Display
nl: Te tonen secties

en: Segregate Reporter
nl: Melder uitlplitsen

en: Segregate Reporters
nl: Melders isoleren

en: Select Project
nl: Selecteer een project

en: Select closed status to close issue
nl: Kies de gesloten status om de melding af te sluiten

en: Send Email
nl: Email verzenden

en: Send New Password
nl: Nieuw wachtwoord verzenden

en: Send Notification About Issue Being Closed?
nl: Notificatie versturen over het sluiten van de melding?

en: Send Notification To
nl: Stuur notificatie naar

en: Sender
nl: Afzender

en: Sender Email
nl: Afzender email

en: Sender:
nl: Afzender:

en: Separate Closed Issues
nl: Gesloten

en: Separate Only Status Changes
nl: Veranderd van status

en: Set
nl: Instellen

en: Set Display Preferences
nl: Weergavevoorkeuren instellen

en: Set available options
nl: Beschikbare opties instellen

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: Shorten the field
nl: Veld versmallen

en: Show All Drafts
nl: Toon alle concepten

en: Show Custom Fields ?
nl: Extra velden weergeven?

en: Show Customers
nl: Relaties weergeven

en: Show Issues with no Response Between
nl: Meldingen weergeven waarop geen actie is gekomen tussen

en: Show Priority
nl: Prioriteit weergeven

en: Show Status
nl: Status weergeven

en: Show Times spent on issue
nl: Tijdregistratie weergeven

en: Show additional fields to search by
nl: Toon extra zoekvelden

en: Show date fields to search by
nl: Toon datumvelden waarop gezocht kan worden

en: Showing all open issues older than
nl: Open meldingen worden getoond indien ouder dan

en: Signup as Authorized Replier
nl: Inschrijven als bedoegd antwoorder

en: Signup for an Account
nl: Maak mij gebruiker!

en: Since the list of statuses available per project is dynamic and database driven, this manual process is needed to associate a status to a date field coming from the database.
nl: Gezien de lijst van beschikbare statussen per project dynamisch is en uit de database komt, is dit manuele proces nodig om een status te associëren met een datumveld uit de database.

en: Skip Weekends
nl: Weekends overslaan

en: Sorry, an error happened while trying to run your query
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de zoekopdracht

en: Sorry, an error happened while trying to run your query.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de zoekopdracht.

en: Sorry, but the email could not be queued. This might be related to problems with your SMTP account settings.
nl: Sorry, deze email kon niet in de wachtrij worden geplaatst. Mogelijks is er een probleem met de instellingen van uw SMTP account.

en: Sorry, but the email could not be sent. This might be related to problems with your SMTP account settings.
nl: Sorry, deze email kon niet worden verzonden. Mogelijks is er een probleem met de instellingen van uw SMTP account.

en: Sorry, but there are no projects currently setup as allowing anonymous posting.
nl: Het is momenteel niet mogelijk om anoniem meldingen te doen.

en: Sorry, but this feature has been disabled by the administrator.
nl: Deze functie is uitgeschakeld door de systeembeheerder.

en: Sorry, but you do not have access to this page.
nl: U bent niet gemachtigd voor deze pagina.

en: Sorry, but you do not have the required permission level to access this screen.
nl: U heeft niet de juiste machtigingen om toegang te hebben tot sit scherm.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
nl: U heeft geen toegang tot deze pagina.

en: Sorry, you do not have permission to view this page
nl: U bent niet gemachtigd deze pagina te bekijken

en: Sorry, you do not have the required privileges to update this issue.
nl: Sorry, u heeft niet de nodige permissies om deze melding te wijzigen.

en: Sorry, you do not have the required privileges to view this issue.
nl: U heeft niet de juiste machtigingen om deze melding te bekijken.

en: Sort By
nl: Sorteren op

en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

en: Spell Check
nl: Spellingcontrole

en: Staff
nl: Staf

en: Staff:
nl: Abonnees:

en: Stalled Issues
nl: Escalatie

en: Stalled Issues Report
nl: Escalatierapport

en: Standard User
nl: Standaard gebruiker

en: Start Installation
nl: Start installatie

en: Start time in the future.
nl: Aanvangstijd ligt in de toekomst

en: Stats
nl: Statistieken

en: Status Change Date
nl: Status gewijzigd op

en: Status Closed
nl: Gesloten

en: Statuses
nl: Statussen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject Based Routing:
nl: Routing op basis van onderwerp:

en: Subject/Body:
nl: Onderwerp/Kern:

en: Submit
nl: Opslaan

en: Submitted
nl: Opgeslagen

en: Submitted Date
nl: Gemeld op:

en: Submitted Date:
nl: Ingebracht:

en: Suggestions:
nl: Suggesties:

en: Summary
nl: Titel

en: Summary Field
nl: Samenvatting

en: Summary:
nl: Titel:

en: Sunday
nl: zondag

en: Support Levels
nl: Support levels

en: Support Options
nl: Supportopties

en: Switch
nl: Wisselen

en: Target Forms
nl: Doel formulier

en: Temp Number
nl: Tijdelijk nummer

en: Tentative Date
nl: Voorlopige datum

en: Tentative Date:
nl: Voorlopige datum:

en: Test Settings
nl: Instellingen testen

en: Text Input
nl: Tekstinvoer

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Thank you, a confirmation message was just emailed to you. Please follow the instructions available in this message to confirm your password creation request.
nl: Een bevestiging is verzonden naar het e-mail adres. Volg de instructies in het bericht om de wachtwoordwijziging te activeren.

en: Thank you, columns to display was saved successfully.
nl: Kolomweergave opgeslagen.

en: Thank you, field display settings were updated successfully.
nl: Dank u, de weergaveinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Thank you, issue #%1 was updated successfully.
nl: Melding %1 is bijgewerkt.

en: Thank you, the FAQ entry was added successfully.
nl: De veelgestelde vraag is toegevoegd.

en: Thank you, the FAQ entry was updated successfully.
nl: De veelgestelde vraag is bijgewerkt.

en: Thank you, the account manager was added successfully.
nl: Relatiebeheerder toegevoegd.

en: Thank you, the account manager was updated successfully.
nl: Relatiebeheerder gewijzigd.

en: Thank you, the account was updated successfully.
nl: Dank u, de account is bijgewerkt.

en: Thank you, the action was added successfully.
nl: Actie toegevoegd.

en: Thank you, the action was updated successfully.
nl: Actie bijgewerkt.

en: Thank you, the association to the selected emails were removed successfully.
nl: De geselecteerde emails zijn verwijderd.

en: Thank you, the attachment was removed successfully.
nl: De bijlage is verwidjerd.

en: Thank you, the authorized replier was inserted successfully.
nl: Gemachtigde beantwoorder toegevoegd.

en: Thank you, the category was added successfully.
nl: Categorie toegevoegd.

en: Thank you, the category was updated successfully.
nl: Categorie bijgewerkt.

en: Thank you, the condition was added successfully.
nl: De voorwaarde is toegevoegd.

en: Thank you, the condition was updated successfully.
nl: De voorwaarde is bijgewerkt.

en: Thank you, the current issue is no longer marked as a duplicate.
nl: De huidige melding is niet meer als 'Duplicaat' gemarkeerd.

en: Thank you, the custom field values were updated successfully.
nl: Extra velden bijgewerkt.

en: Thank you, the custom field was added successfully.
nl: Dank u, het gedefinieerde veld is toegevoegd.

en: Thank you, the custom field was updated successfully.
nl: Het gedefinieerde veld is bijgewerkt.

en: Thank you, the custom filter was saved successfully.
nl: De eigen filter is opgeslagen.

en: Thank you, the customization was added successfully.
nl: De aanpassing is toegevoegd.

en: Thank you, the customization was updated successfully.
nl: De aanpassing is bijgewerkt.

en: Thank you, the email account was added successfully.
nl: De emailaccount is toegevoegd.

en: Thank you, the email message was saved as a draft successfully.
nl: De email is opgeslagen als concept.

en: Thank you, the email response was added successfully.
nl: De antwoordemail is toegevoegd.

en: Thank you, the email response was updated successfully.
nl: De antwoordemail is bijgewerkt.

en: Thank you, the email was queued to be sent successfully.
nl: De email is klaargezet voor verzending.

en: Thank you, the email was sent successfully.
nl: De email is verzonden.

en: Thank you, the email was successfully moved.
nl: De email is verplaatst.

en: Thank you, the emails were marked as removed successfully.
nl: De emails zijn als 'Verwijderd' gemarkeerd.

en: Thank you, the file was removed successfully.
nl: Het bestand is vewijderd.

en: Thank you, the group was added successfully.
nl: De groep is toegevoegd.

en: Thank you, the group was updated successfully.
nl: De groep is bijgewerkt

en: Thank you, the impact analysis was set successfully.
nl: De impactanalyse is correct ingesteld.

en: Thank you, the impact analysis was updated successfully.
nl: Dank u, de impactanalyse is bijgewerkt.

en: Thank you, the information was updated successfully.
nl: De informatie is bijgewerkt.

en: Thank you, the inital impact analysis was set successfully.
nl: De eerste impactanalyse is correct ingesteld.

en: Thank you, the internal note was posted successfully.
nl: De interne notitie is geplaatst.

en: Thank you, the issue resolution was added successfully.
nl: Methode van afhandeling toegevoegd.

en: Thank you, the issue resolution was updated successfully.
nl: De afhandelmethode is bijgewerkt.

en: Thank you, the issue was closed successfully
nl: Melding gesloten

en: Thank you, the issue was successfully marked.
nl: De melding is gemarkeerd.

en: Thank you, the issue was unassigned successfully.
nl: De toewijzing van de melding is ongedaan gemaakt.

en: Thank you, the issue was updated successfully.
nl: De melding is bijgewerkt.

en: Thank you, the link filter was added successfully.
nl: De linkfilter is toegevoegd.

en: Thank you, the link filter was deleted successfully.
nl: De linkfilter is verwijderd.

en: Thank you, the link filter was updated successfully.
nl: De linkfilter is bijwerkt.

en: Thank you, the new issue was created successfully.
nl: De melding is ingevoerd.

en: Thank you, the new issue was created successfully. For your records, the new issue ID is <font color="red">%1</font>
nl: De nieuwe melding is aangemaakt. Voor uw informatie: Het nummer van de melding is: <font color="red">%1</font>.

en: Thank you, the new issue was created successfully. Please choose from one of the options below
nl: De melding is ingevoerd. Selecteer een van onderstaande opties

en: Thank you, the new note was created and associated with the issue below.
nl: De notitie is aangemaakt en aan onderstaande melding gekoppeld.

en: Thank you, the new requirement was added successfully.
nl: De nieuwe vereiste is toegevoegd.

en: Thank you, the news entry was added successfully.
nl: Het nieuwsbericht is toegevoegd.

en: Thank you, the news entry was updated successfully.
nl: Het nieuwsbericht is bijgewerkt.

en: Thank you, the note was added successfully.
nl: De notitie is toegevoegd.

en: Thank you, the note was converted successfully.
nl: De notitie is omgezet.

en: Thank you, the note was deleted successfully.
nl: De notitie is verwijderd.

en: Thank you, the note was removed successfully.
nl: De notitie is verwijderd.

en: Thank you, the note was updated successfully.
nl: De notitie is bijgewerkt.

en: Thank you, the notification entry was updated successfully.
nl: De notificatie is opgeslagen.

en: Thank you, the phone entry was added successfully.
nl: Telefoongesprek opgeslagen

en: Thank you, the phone support entry was removed successfully.
nl: Dit telefoongepsrek is verwijderd.

en: Thank you, the priority was added successfully.
nl: De prioriteit is toegevoegd.

en: Thank you, the priority was updated successfully.
nl: Prioriteit bijgewerkt.

en: Thank you, the project was added successfully.
nl: Dank u, het project is toegevoegd.

en: Thank you, the project was updated successfully.
nl: Het project is bijgekwerkt.

en: Thank you, the release was added successfully.
nl: Fase toegevoegd.

en: Thank you, the release was updated successfully.
nl: Fase bijgewerkt.

en: Thank you, the reminder was added successfully.
nl: De herinnering is toegevoegd.

en: Thank you, the reminder was updated successfully.
nl: De herinnering is bijgewerkt.

en: Thank you, the round robin entry was added successfully.
nl: De beurtelinsge taak is toegevoegd

en: Thank you, the round robin entry was updated successfully.
nl: Dank u, de beurtelingse taak is bijgewerkt.

en: Thank you, the selected checkin information entries were removed successfully.
nl: De geselecteerde informatie over binnenkomende controles zijn verwijderd.

en: Thank you, the selected custom filters were removed successfully.
nl: De eigen filters zijn verwijderd.

en: Thank you, the selected issues were updated successfully.
nl: De geselecteerde meldingen zijn bijgewerkt.

en: Thank you, the selected requirements were removed successfully.
nl: De geselecteerde eisen zijn verwijderd.

en: Thank you, the setup information was saved successfully.
nl: Dank u, de setup-informatie is opgeslagen.

en: Thank you, the status was added successfully.
nl: Dank u, de status is toegevoegd.

en: Thank you, the status was updated successfully.
nl: De status is bijgewerkt.

en: Thank you, the time tracking category was added successfully.
nl: Dank u, de tijdsregistratiecategorie is toegevoegd.

en: Thank you, the time tracking category was updated successfully.
nl: De tijdsregistratiecategorie is bijgewerkt.

en: Thank you, the time tracking entry was added successfully.
nl: Tijd opgeslagen.

en: Thank you, the time tracking entry was removed successfully.
nl: De tijdregistratie is verwijderd.

en: Thank you, the uploaded file was associated with the issue below.
nl: Het bestand is gekoppeld aan de onderstaande melding.

en: Thank you, the user was added successfully.
nl: De gebruiker is toegevoegd.

en: Thank you, the user was updated successfully.
nl: De gebruiker is bijgewerkt.

en: Thank you, this issue was removed from quarantine.
nl: Deze melding is uit de quarantaine verwijderd.

en: Thank you, you are now assigned to the issue
nl: U bent toegevoegd als behandelaar van melding

en: Thank you, you are now authorized to send emails in this issue.
nl: U bent nu gemachtig emails te versturen voor deze melding.

en: Thank you, you are now logged out of %1
nl: Afgemeld uit %1

en: Thank you, your account clocked-in status was changed successfully.
nl: Prikklok­status gewijzigd.

en: Thank you, your account creation request was processed successfully. For security reasons a confirmation email was sent to the provided email address with instructions on how to confirm your request and activate your account.
nl: Uw aanvraag voor een account is bevestigd. Om veiligheidsredenen zal er een bevestigingsemail verstuurd worden naar het opgegeven emailadres met daarin instructies om uw aanvraag te bevestigen en uw account te activeren.

en: Thank you, your account preferences were updated successfully.
nl: Uw voorkeuren zijn bijgewerkt.

en: Thank you, your current selected project was changed successfully.
nl: Het geselecteerde project is bijgewerkt.

en: Thank you, your email address was updated successfully.
nl: Uw emailadres is bijgewerkt.

en: Thank you, your full name was updated successfully.
nl: Uw naam is bijgewerkt.

en: Thank you, your password was updated successfully.
nl: Uw wachtwoord is bijgewerkt.

en: Thank you, your request for a new password was confirmed successfully. You should receive an email with your new password shortly.
nl: De aanvraag voor een nieuw wachtwoord is geaccordeerd. Een e-mail met een nieuw wachtwoord is verzonden.

en: The SMTP (outgoing mail) configuration is needed to make sure emails are properly sent when creating new users/projects.
nl: De SMTP (uitgaande mail) configuratie is nodig opdat emails kunnen verzonden worden bij het maken van nieuwe gebruikers/projecten.

en: The associated time tracking entry was also deleted.
nl: De gekoppelde tijdregistratie is ook verwijderd.

en: The current project does not have customer integration so this report can not be viewed.
nl: Relatiebeheer is niet actief in dit project. Daarom kan het raqpport niet getoond worden

en: The filename that was committed
nl: Toegekende bestandsnaam

en: The following %1 reminder could not be sent out because no recipients could be found
nl: De volgende %1 herinnering kon niet verzonden worden omdat er geen ontvangers gevonden werden.

en: The following addresses could not be matched against the system user records:
nl: De volgende adressen konden niet worden gekoppeld aan gebruikers:

en: The given email address
nl: Het opgegeven e-mail adres

en: The new revision of the file
nl: De nieuwe herziening van het bestand

en: The old revision of the file
nl: De oude herziening van het bestand

en: The specified value already exists in the list of options.
nl: Deze waarde bestaat al in de lijst met opties.

en: The two passwords do not match. Please review your information and try again.
nl: De twee wachtwoorden komen niet overeen. Bekijk uw informatie en probeer het opnieuw.

en: The uploaded file is already attached to the current issue. Please rename the file and try again.
nl: Het bestand is al gekoppeld aan de melding. Hernoem het bestand en probeer het nogmaals.

en: There seems to be a problem connecting to the database server specified in your configuration file. Please contact your local system administrator for further assistance.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met de verbinding met de in uw configuratiebestand gespecifieerde database. Neem contact op met uw systeembeheerder voor meer informatie.

en: There seems to be a problem finding the required database tables in the database server specified in your configuration file. Please contact your local system administrator for further assistance.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het vinden van de verplichte databasetabellen in de in uw configuratiebstand gespecificeerde databaseserver. Neem contact op met uw systeembeheerder voor meer informatie.

en: There was an error creating your issue.
nl: Er is een fout opgetreden bij het invoeren van de melding.

en: There was an error marking this issue as redeemed
nl: Er is een fout opgetreden bij het als 'Hersteld' markeren van deze melding

en: These are the current issue details
nl: Gegevens

en: This Issue is Currently Quarantined
nl: Op dit moment staat deze melding in quarantaine.

en: This action will change the status of the selected users.
nl: Deze actie verandert de status van de geselecteerde gebruikers.

en: This action will mark the selected email messages as deleted.
nl: Hiermee worden de geselecteerde berichten als verwijderd gemarkeerd.

en: This action will permanently delete the selected attachment.
nl: Het bestand zal voorgoed worden verwijderd.

en: This action will permanently delete the selected entries.
nl: Door deze actie zullen de items voorgoed worden verwijderd.

en: This action will permanently delete the selected file.
nl: Het bestand zal voorgoed worden verwijderd.

en: This action will permanently delete the specified note.
nl: Door deze actie wordt de notitie definitief verwijderd.

en: This action will permanently delete the specified phone support entry.
nl: Deze actie verwijdert het betrokken telefoongesprek voorgoed.

en: This action will permanently delete the specified time tracking entry.
nl: Deze actie verwijdert de geselecteerde tijdregistratie voorgoed.

en: This action will permanently remove the selected FAQ entries.
nl: Deze actie verwijdert de geselecteerde veelgestelde vragen definitief.

en: This action will permanently remove the selected custom fields.
nl: Deze actie verwijdert de gedefinieerde velden voorgoed.

en: This action will permanently remove the selected entries.
nl: Deze actie verwijdert de geselecteerde invoer definitief.

en: This action will permanently remove the selected news entries.
nl: Met deze actie worden de geselecteerde nieuwsitems permanent verwijderd.

en: This action will permanently remove the selected round robin entries.
nl: Deze actie verwijdert de geselecteere beurtelingse taken voorgoed.

en: This action will remove the association of the selected entries to the current issue.
nl: Deze actie verwijdert de geselecteerde invoer van de huidige melding.

en: This action will remove the selected account managers.
nl: Met deze actie worden de geselecteerde relatiebeheerders verwijderd.

en: This action will remove the selected entries.
nl: De geselecteerde waarden worden verwijderd.

en: This action will remove the selected entries. This will also update any issues currently set to this status to a new status 'undefined'.
nl: Deze actie verwijdert de gekozen invoer. Ook wordt aan meldingen die nu deze status hebben de status 'Ongedefinieerd' toegekend.

en: This customer has a per incident contract. You have chosen not to redeem any incidents. Press 'OK' to confirm or 'Cancel' to revise.
nl: De relatie heeft een contract op incidentbasis. Incidenten worden niet behandeld. Kies 'Ok' om te bevestigen of 'Annuleren' om de instelling te wijzigen.

en: This is a SMS reminder alert regarding issue # %1. Certain conditions triggered this action, and this issue may require immediate action in your part.
nl: Dit is een herinnerings-SMS over melding %1. Bepaalde condities hebben deze actie op gang gebracht, onmiddellijke actie van uw kant kant nodig zijn.

en: This is an automated message sent at your request from
nl: Dit bericht is automatisch (op basis van uw gebruikersinstellingen) verzonden door

en: This is an automated message sent at your request from %1
nl: Dit bericht is automatisch (op basis van uw gebruikersinstellingen) verzonden door %1

en: This is an automated message sent at your request from %1.
nl: Dit bericht is automatisch (op basis van uw gebruikersinstellingen) verzonden door %1.

en: This is an automated message sent from %1
nl: Dit bericht is automatisch verzonden door %1

en: This issue already has been marked as redeemed
nl: Deze melding is al gemekreerd als 'Hersteld'.

en: This issue is marked private. Only Managers, the reporter and users assigned to the issue can view it.
nl: Deze melding is als besloten gemarkeerd. Alleen beheerders, de melder en toegewezen gebruikers kunnen deze bekijken.

en: This message already belongs to that account
nl: De boodschap hoort al bij die account.

en: This note will be deleted & converted to an email, one either sent immediately or saved as a draft.
nl: De notitie wordt verwijderd en omgezet naar een bericht. Het bericht wordt direct verzonden of opgeslagen als concept (afhankelijk van de systeeminstellingen).

en: This page allows you to dynamically control which columns are displayed on the list issues page.
nl: Met deze pagina kan worden beheerd welke kolommen moeten worden getoond in de overzichten.

en: Time Period
nl: Tijdvak

en: Time Spent
nl: Duur

en: Time Spent:
nl: Gespendeerde tijd:

en: Time Statistics
nl: Tijdsstatistieken

en: Time To Close
nl: Sluitngstijd

en: Time To First Response
nl: Tijd tot de eerste reactie

en: Time Tracking
nl: Tijdregistratie

en: Time entry inserted from phone call.
nl: Tijd telefoongepsrek.

en: Time tracking category
nl: Tijdregistratiecategorie

en: Time tracking entry removed by %1$s
nl: Tijdregistratie verwijderd door %1$s

en: Time tracking entry submitted by %1$s
nl: Tijdregistratie ingevoerd door %1$s

en: Time tracking entry submitted remotely by %1$s
nl: Tijdregistratie op afstand ingevoerd door %1$s

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To
nl: Geadresseerde(n)

en: To start using the system, please load the URL below
nl: U kunt starten met het gebruiken van het systeem via onderstaande hyperlink.

en: To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
nl: De melding kan worden bekeken via de volgende hyperlink

en: To:
nl: Aan:

en: Tool Caption:
nl: Bijschrift programma:

en: Tot
nl: Totaal

en: Total
nl: Totaal

en: Total Estimated Dev. Time
nl: Totale inschatting

en: Total Issues
nl: Totaal

en: Total Notes
nl: Notities

en: Total Phone Calls
nl: Telefoongesprekken

en: Total Time Spent
nl: Totaal

en: Total Workload by Support Level
nl: Totale werkbelasting per support level

en: Trigger Reminders:
nl: Herinneringen op gang brengen:

en: Triggered Action
nl: Uitgevoerde acties

en: Triggered Reminder
nl: Niet-automatische herinnering

en: URL
nl: Webadres

en: Unassign Issue
nl: Toewijzing ongedaan maken

en: Unavailable - Users may NOT use this release
nl: Niet beschikbaar->Gebruikers kunnen geen meldingen toekennen aan deze fase

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Account
nl: Account bijwerken

en: Update Account Manager
nl: Relatiebeheerder bijwerken

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Update Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Condition
nl: Voorwaarde bijwerken

en: Update Custom Field
nl: Gedefinieerd veld bijwerken

en: Update Customization
nl: Aanpassing bijwerken

en: Update Date:
nl: Bijwerkdatum:

en: Update Email Address
nl: Emailadres bijwerken

en: Update Email Response
nl: Antwoordemail bijwerken

en: Update FAQ Entry
nl: Veelgestelde vraag bijwerken

en: Update Full Name
nl: Naam bijwerken

en: Update Group
nl: Groep bijwerken

en: Update Issue
nl: Melding bijwerken

en: Update Issue #%1
nl: Melding %1 bijwerken

en: Update Issue #%1$s
nl: Melding %1$s bewerken

en: Update Issue Details
nl: Melding bijwerken

en: Update Issue Overview
nl: Meldingenoverzicht bijwerken.

en: Update Link Filter
nl: Linkfilter bijwerken

en: Update News Entry
nl: Nieuws bijwerken

en: Update Note
nl: Notitie bijwerken

en: Update Password
nl: Wachtwoord bijwerken

en: Update Preferences
nl: Voorkeuren bijwerken

en: Update Priority
nl: Prioriteit bijwerken

en: Update Project
nl: Project bijwerken

en: Update Release
nl: Fase bijwerken

en: Update Reminder
nl: Herinnering bijwerken

en: Update Resolution
nl: Afhandelmethode bijwerken

en: Update Round Robin Entry
nl: Beurtelingse taak bijwerken

en: Update Setup
nl: Setup bijwerken

en: Update Status
nl: Bijwerkstatus

en: Update Subscription
nl: Notificatie abonnement bijwerken

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Update Value
nl: Waarde bijwerken

en: Update Values
nl: Waarden bijwerken

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Updated Date
nl: Bijgewerkt op

en: Updating Reminder
nl: Herinnering aan het bijwerken

en: Upload File
nl: Bestand uploaden

en: Upload New Signature
nl: Nieuwe handtekening uploaden

en: Usage Examples
nl: Voorbeelden van toepassingen

en: Use Canned Response
nl: Standaardantwoord gebruiken

en: User
nl: Gebruiker

en: User Details
nl: Gebruikersgegevens

en: User Permission Levels
nl: Toegangsniveau's van gebruikers

en: User account information updated
nl: Gebruikersaccount bijgewerkt

en: User account password changed
nl: Wachtwoord gebruikersaccount gewijzigd

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users with a role of "customer" or below are not allowed to be added to the authorized repliers list.
nl: Gebruikers met de rol "relatie" of lager is het niet toegestaan meldingen te beantwoorden.

en: Using CSC
nl: CSC gebruiken.

en: Value
nl: Waarde

en: Value:
nl: Waarde:

en: View Email Details
nl: Emailgegevens bekijken

en: View Email Raw Headers
nl: Toon kopteksten voor deze email

en: View Note Details
nl: Gegevens notitie bekijken

en: Viewer
nl: Raadplegen

en: Viewing Issues
nl: Meldingen

en: WARNING
nl: Waarschuwing

en: WARNING: By converting this blocked message to a draft any attachments this message may have will be lost.
nl: Waarschuwing: Wanneer het geblokkeerde bericht wordt omgezet in een concept worden alle bestanden verwijderd.

en: WARNING: Converting this note to an email will send the email to all users listed in this issue's notification list.
nl: Waarschuwing: Wanneer de notitie wordt omgezet in een bericht wordt e-mail berstuurd naar alle gebruikers die in de notificatielijst van het bericht staan.

en: WARNING: Converting this note to an email will send the email to any customers that may be listed in this issue's notification list.
nl: Waarschuwing: Wanneer de notitie wordt omgezet in een bericht wordt e-mail verstuurd naar alle relaties die in de notificatielijst van het bericht staan.

en: WARNING: If replying, add yourself to Authorized Repliers list first.
nl: Waarschuwing: Als u wilt antwoorden, voeg uzelf dan eerst toe aan de lijst van bevoegde antwoorders.

en: WARNING: This action will permanently remove the selected emails from your email account.
nl: Waarschuwing: Deze actie verwijdert de geselecteerde berichten definitief van uw emailaccount.

en: WARNING: This action will remove the selected link filters permanently.
nl: WAARSCHUWING: Deze actie verwijdert de geselecteerde linkfilters voorgoed.

en: WARNING: This action will remove the selected projects permanently.
nl: Waarschuwing: Met deze actie worden de projecten permanent verwijderd.

en: WARNING: This email will be sent to all names on this issue's Notification List, including CUSTOMERS.
    If you want the CUSTOMER to receive your message now, press OK.
    Otherwise, to return to your editing window, press CANCEL.
nl: Waarschuwing: Deze email wordt verzonden naar alle ontvangers op de notificatielijst, inclusief relaties.
    Als u wilt dat de relatie uw email nú ontvangt, kies dan OK.
    Kies anders 'Annuleren' om terug te keren naar het bewerkscherm.

en: WARNING: This email will be sent to all names on this issue's Notification List.
    If you want all users to receive your message now, press OK.
    Otherwise, to return to your editing window, press CANCEL.
nl: Waarschuwing: Deze email wordt verzonden naar alle ontvangers op de notificatielijst.
    Als u wilt dat de gebruikers uw email nú ontvangen, kies dan OK.
    Kies anders 'Annuleren' om terug te keren naar het bewerkscherm.

en: WARNING: This message was blocked because the sender was not allowed to send emails to the associated issue.
nl: Waarschuwing: Het bericht is geblokkeerd omdat de afzender niet gemachtigd is om emails te verzenden naar de daaraan gekoppelde melding.

en: WARNING: You are not assigned to this issue so your email will be blocked.
    Your blocked email will be converted to a note that can be recovered later.
    For more information, please see the topic 'email blocking' in help.
nl: Waarschuwing: Deze taak is niet aan u toegekend, dus deze email is geblokkeerd.
    De geblokkeerde email wordt omgezet in een notitie die later teruggehaald kan worden.
    Zie het onderwerp 'emails blokkeren' in het helpmenu voor meer informatie.

en: WARNING: You have removed project(s)
nl: Project(en) verwijderd

en: Warn Users Whether They Can Send Emails to Issue:
nl: Gebruikers mededelen of ze emails voor deze melding kunnen versturen:

en: Warning: All changes to this issue will be lost if you continue and close this issue.
nl: Waarschuwing: Alle veranderingen aan deze melding gaan verloren als u doorgaat en deze melding afsluit.

en: Warning: If you continue, you will change the
nl: Waarschuwing: Wijzigingen worden aangebracht aan de

en: Warning: This draft has already been edited. You cannot send or edit it.
nl: Waarschuwing: Het concept is al bewerkt. U kunt het niet verzenmden of bewerken.

en: Warning: This draft has already been sent. You cannot resend it.
nl: Waarschuwing: Het concept is al verzonden, u kunt het niet nogmaals verzenden.

en: Warning: Unknown Contacts Found
nl: Waarschuwing: Onbekende contactpersonen gevonden

en: Warning: Unknown contacts were found in the selected email messages. Please make sure you have selected the correct email messages to associate.
nl: Waarschuwing: Onbekende contactpersonen gevonden in de geselecteerde berichten. Selecteer de juiste berichten om te koppelen.

en: We received a message from you and for your convenience, we created an issue that will be used by our staff to handle your message.
nl: Er is een bericht van u binnengekomen. Dit bericht is opgeslagen in ons meldingensysteem. U ontvangt bericht van ons projectteam over de afhandeling.

en: Weekly
nl: Wekelijkse

en: Weekly Report
nl: Weekrapport

en: Widen the field
nl: Veld verbreden

en: Work started
nl: Aanvang

en: Workflow Backend
nl: Workflow backend

en: Workload By Date Range
nl: Werkzaamheden per periode

en: Workload by Date Range Report
nl: Werkzaamheden per periode

en: Workload by Time Period
nl: werkzaamheden per uur van de dag

en: Workload by Time of day
nl: Werkverdeling

en: Workload by time period
nl: Werkverdeling per tijdvak

en: Yes
nl: Ja

en: You are not allowed to use the selected project.
nl: U heeft geen toestemming het geselecteerd project te gebruiken.

en: You cannot change the status of the only active user left in the system.
nl: U kunt de status van de enige actieve gebruiker van het systeem niet wijzigen.

en: You cannot inactivate all of the users in the system.
nl: U kunt niet alle gebruikers van het systeem de status "Niet actief 'geven.

en: You cannot remove all of the projects in the system.
nl: Er dient minstens een project in het systeem aanwezig te zijn.

en: You do not have permission to delete this note.
nl: U heeft geen toestemming om deze notitie te verwijderen.

en: You do not have permission to remove this phone support entry.
nl: U heeft geen toestemming om dit telefoongesprek te verwijderen.

en: You do not have the correct role to access this page
nl: U bent niet gemachtigd om deze pagina te bekijken

en: You do not have the permission to remove this attachment.
nl: U heeft geen toestemming om deze bijlage te verwijderen

en: You do not have the permission to remove this file.
nl: U heeft geen toestemming om dit bestand te verwijderen.

en: Your User Account Details
nl: Gegevens van uw gebruikersaccount

en: Your account information as it now exists appears below.
nl: De actuele accountinformatie verschijnt hieronder.

en: Your full account information is available below.
nl: Uw volledige gebruikersinformatie staat hieronder.

en: Your session has expired. Please login again to continue.
nl: De internetsessie is verlopen. Meld opnieuw aan om verder te gaan.

en: Your user account has been updated in %1
nl: Uw gebruikersaccount is bijgewerkt naar %1.

en: Your user account password has been updated in %1
nl: Uw wachtwoord is bijgewerkt naar %1.

en: actions
nl: acties

en: advanced search
nl: uitgebreid zoeken

en: an
nl: een

en: any
nl: --

en: as
nl: als

en: ascending
nl: oplopend

en: associated
nl: gekoppeld

en: bulk update tool
nl: meervoudig wijzigen

en: change your account clocked-in status
nl: Wijzig de prikklok-status

en: click to edit
nl: wijzigen

en: convert note
nl: notitie omzetten

en: create a new issue
nl: nieuwe melding(en) invoeren

en: current filters
nl: ingestelde filters

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: delete
nl: verwijderen

en: descending
nl: aflopend

en: diff to %1
nl: vergelijk met %1

en: display in fixed width font
nl: weergeven in een lettertype met vaste breedte

en: dom
nl: dvm

en: dow
nl: dvw

en: download file
nl: bestand downloaden

en: edit the authorized repliers list for this issue
nl: de lijst met bevoegde antwoorders voor deze melding bijwerken

en: edit the notification list for this issue
nl: de notificatielijst voor deze melding bewerken

en: edit this custom search
nl: Opgeslagen zoekopdracht bewerken

en: emails
nl: berichten

en: enter a new option above
nl: Voer hierboven een nieuwe optie in

en: error condition detected
nl: Er is een foutconditie gedetecteerd

en: first name
nl: Voornaam

en: fixed width font
nl: lettertype met vaste breedte

en: for all selected issues. Are you sure you want to continue?
nl: Voor alle geselecteerde meldingen. Wilt u verdergaan?

en: from the list
nl: Van de lijst

en: full news entry
nl: Al het nieuws

en: general statistics
nl: Statistieken

en: generate excel-friendly report
nl: Rapport genereren in Microsoft Excel formaat

en: get access to advanced search parameters
nl: uitgebreid zoeken door het instellen van parameters

en: get context sensitive help
nl: hulp over dit onderwerp

en: global filter
nl: algemene filter

en: help documentation
nl: uitleg van functies en werking van het systeem (documentatie)

en: hide / show the advanced search form
nl: toon / verberg de uitgebreide zoekfunctie

en: hide / show the quick search form
nl: toon / verberg de snelzoekfunctie

en: hide/show
nl: tonen/verbergen

en: hours
nl: uur

en: in hours
nl: in uren

en: in minutes
nl: in minuten

en: internal faq
nl: veelgestelde vragen

en: is neither a known staff member or customer technical contact.
nl: is niet van een geregistreerde projectmedewerker of contactpersoon van een relatie.

en: issues worked on
nl: meldingen waar aan gewerkt is

en: it will show up by the side of the field
nl: Dit verschijnt naast het veld.

en: keywords
nl: zoekwoorden

en: last name
nl: Achternaam

en: leave empty to keep the current password
nl: Laat dit veld leeg als u uw huidige wachtwoord wilt behouden.

en: list all issues assigned to you
nl: alle meldingen die aan mij zijn toegewezen weergeven

en: list all removed emails
nl: Alle verwijderde berichten tonen

en: list available emails
nl: beschikbare berichten weergeven

en: list the issues stored in the system
nl: Meldingen in het systeem weergeven

en: logout from
nl: Afmelden

en: manage the application settings, users, projects, etc
nl: instellingen van het systeem, gebruiker, projecten etc. beheren.

en: modify your account details and preferences
nl: gebruikersgegevens en instellingen wijzigen

en: mon
nl: maand

en: month
nl: maand

en: move field down
nl: Veld omlaag

en: move field up
nl: Veld omhoog

en: myself and my group
nl: mijzelf en mijn groep

en: myself and un-assigned
nl: niet toegewezen/toegewezen aan mijzelf

en: myself, un-assigned and my group
nl: niet toegewezen, mijzelf en mijn groep

en: next issue on your current active filter
nl: volgende melding op de huidige actieve filter

en: of associated projects. This will remove all data for this field from the selected project(s).
nl: met gekoppelde projecten. Hiermee wordt de inhoud van dit veld voor alle meldingen in de geselecteerde projecten verwijderd.

en: only used for automatic issue reminders
nl: Alleen gebruiken voor automatische herinneringen

en: or
nl: of

en: paste or start typing here
nl: plak (CTRL+V) hier of begin met typen

en: pending
nl: nog niet gekoppeld

en: previous issue on your current active filter
nl: vorige melding op de huidige actieve filter

en: quick search
nl: snelzoeken

en: quick search bar
nl: Snelzoeken

en: read faq entry
nl: Veelgestelde vraag lezen

en: reply to this email
nl: deze email kunt beantwoorden

en: reply to this note
nl: deze notitie beantwoorden

en: reporting system
nl: Rapporten

en: see the diff to revision %1
nl: Bekijk het verschil met revisie %1

en: see the source of revision %1 of %2
nl: Bekijk de bron van revisie %1 van %2

en: send email to
nl: Bericht versturen aan

en: sent to notification list
nl: verzonden aan notificatielijst

en: sort by
nl: sorteren op

en: sort by customer
nl: sorteren op relatie

en: sort by date
nl: sorteren op datum

en: sort by recipient
nl: sorteren op geadresseerde

en: sort by sender
nl: sorteren op afzender

en: sort by status
nl: sorteren op status

en: sort by subject
nl: sorteren op onderwerp

en: sort by summary
nl: sorteren op titel

en: standard user and above only
nl: Standaard gebruiker of hoger

en: this will determine the order in which actions are triggered
nl: Hiermee wordt de volgorde waarin acties worden gestart bepaald

en: this will show up on the bottom of the reminder messages
nl: die verschijnt onderaan herinneringsberichten

en: un-assigned
nl: niet-toegewezen

en: un-scheduled
nl: --

en: update entry
nl: bijwerken

en: update this entry
nl: bijwerken

en: view email details
nl: gegevens email bekijken

en: view issue details
nl: gegevens melding bekijken

en: view reminder action details
nl: gegevens herinnering bekijken

en: view reminder details
nl: Herinnering weergeven

en: view the full history of changes on this issue
nl: de hele geschiedenis van deze melding bekijken

en: view the history of sent emails
nl: verzonden emails kunt bekijken

en: visible to all
nl: Zichtbaar voor alle gebruikers

en: year
nl: jaar
